BMW elektromobilyje – techninė integracija su „Apple iPhone“ ir „Watch“

Publikuota: 2015 m. kovo 24 d. antradienis

Kaip praneša „Business Insider“, kompanijos „Apple“ ir BMW sėkmingai bendradarbiauja ir kuria naują sistemą, skirtą elektromobiliui „BMW i3“.

Skelbiama, kad sistema leis prie elektromobilio elektronikos prietaisų prijungti „iPhone“, „iPad“ ir „Watch“. Beje, prijungti šiuos įrenginius bus galima ne tik prie transporto priemonės multimedijos sistemos siekiant paleisti navigacijos, telefono ar pramogines funkcijas. Prie „BMW i3“ prijungtų „Apple“ prietaisų ekranuose vairuotojai taip pat galės matyti tokius duomenis kaip degalų sunaudojimas, automobilio greitis ir rida.

Verta paminėti, kad BMW jau senokai ieško būdų, kaip „Apple“ technologijas panaudoti savo automobiliuose. Neseniai automobilių gamintoja pristatė taikomąją programą, skirtą „Apple Watch“. Ji „BMW i3“ ir „i8“ vairuotojams, naudojantis išmaniaisiais laikrodžiais, leidžia pasitikrinti akumuliatoriaus būklę, susiplanuoti maršrutą ir paruošti mašiną kelionės pradžiai (pavyzdžiui, nusiųsti jai komandą sušildyti arba atvėsinti saloną).

 

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »