„Microsoft“ išleis biuro taikomųjų programų, skirtų „iPhone“ ir „iPad“

Publikuota: 2012 m. gegužės 28 d. pirmadienis

Šių metų lapkritį kompanija „Microsoft“ planuoja išleisti savo populiaraus biurų programų paketo „Office“ versiją, skirtą „Apple“ „iPad“ ir „Android“ planšetėms.

Iki metų pabaigos „Microsoft“ ir pati įžengs į planšečių rinką su operacine sistema „Windows 8“, kurios grafinė sąsaja bus optimizuota jutikliniam valdymui. Speciali „Windows RT“ sistemos versija kuriama specialiai prietaisams su ARM lustais, kurie naudojami nešiojamuose įrenginiuose.

Analitinės kompanijos „Gartner“ prognozėmis, „Windows“ planšetės 2015 metais užims 11 proc. rinkos. Bet nepaisant to, kad kuria nuosavą sistemą planšetėms, „Microsoft“ negali ignoruoti „iPad‘o“, kuris šiuo metu kontroliuoja dvi trečiąsias sparčiai augančios rinkos.

Šiuo metu dirbdami su biurų formatų failais „iPad“ savininkai gali naudoti firmines taikomąsias „iWork“ programas, kurios sukurtos pačios „Apple“, o jų funkcijos atitinka analogus kompiuteriams bei „Mac“ įrenginiams. „iWork“ sudaro programos „Pages“, „Numbers“, „Keynote“, skirtos dirbti atitinkamai su tekstiniais failais, el. lentelėmis ir pristatymais. Naudotojai gali įsigyti šių programų mobiliąsias versijas „App Store“ el. parduotuvėje.   

Šaltinis: iphoneapps.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »