„Draugystės tiltai“ – draugystei stiprinti ir socialinei atskirčiai mažinti

Publikuota: 2017 m. gegužės 8 d. pirmadienis

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ jau aštuntą kartą pavasarį rengia geros kaimynystės ir draugystės šventę „Draugystės tiltai apleistuose praeities kiemuose“.

Šventės metu vyksta Lietuvos sutrikusio intelekto ir neįgaliųjų organizacijų atstovų iš visos Lietuvos koncertas, jų sukurtų rankdarbių mugė.

Šiemet šventėje koncertuos meninis kolektyvas „Saulės spindulys“ iš Šalčininkų, „Kibirkštėlė vilties“ iš Panevėžio, vokalinė grupė „Verkiukai“ iš Vilniaus Verkių rajono, ansamblis „Vyturėliai“ su solistu Dareku Budrevič iš Vilniaus „Atgajos“ specialiosios mokyklos, Vilniaus specialiojo ugdymo centro „Aidas“ grupė, dienos centrų „Šviesa“ ir „Mes esame“ ansambliai, Vilniaus „Vilties“ specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro solistė Akvilė Pažeirinytė, šokių grupė iš Alytaus ir kt.  

Šventė prasidės gegužės 10 d., 11 val., netoli „Vilties akimirka“ dienos centro Vilniuje, gyvenamųjų loftų miestelyje „Loft Town“, šalia įmonių grupės „Penki kontinentai“ pastato (Kareivių g. 2C).

Renginio tikslas – mažinti sutrikusio intelekto žmonių socialinę atskirtį, keisti neigiamą visuomenės nuostatą ir klaidingą požiūrį į sutrikusio intelekto žmonių gebėjimus.

Šventėje sutrikusio intelekto žmonės ir jų tėvai, atvykę iš įvairių Lietuvos kampelių, turi progą pabendrauti vieni su kitais ir su kaimynystėje gyvenančiais bei dirbančiais žmonėmis, pasidalinti savo kūryba. Pasveikinti su švente į renginį atvyksta įvairių organizacijų, valstybinių ir tarptautinių įstaigų atstovai.

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš pernai metų šventės.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »