„Galapagai 2016“ šėls ir internete

Publikuota: 2016 m. liepos 25 d. pirmadienis

Š. m. liepos 29–30 dienomis Zaraso ežero saloje šėls muzikos ir aktyvių pramogų festivalis „Galapagai 2016“. Gaivališko išsitaškymo ir nesumeluotų emocijų atmosferą skambant įvairių žanrų muzikai skleidžiantis renginys šiemet bus rekordiškai didelis. Net 8 scenos, 80 atlikėjų, 90 pasirodymų.

Į festivalį atvyksta ne tik elektroninės muzikos dievai „Gorgon City“ (Didžioji Britanija), bet ir folko, regio bei elektroninės muzikos duetas „Milky Chance“ (Vokietija), taip pat šių metų MOBO apdovanojimo laureatas „Shakka“ (Didžioji Britanija). „Galapaguose“ taip pat gros lietuvių ir sirų kraujo turinti Švedijos reperė Silvana Imam. Lietuvių sparne – „Leon Somov & Jazzu“, „G&G Sindikatas“, „Lilas ir Innomine“, Vidas Bareikis ir daugybė kitų. Be to, laukia specialus Andriaus Užkalnio šou ir daug kitų pašėlusių dalykų.

Gyvai muzikai ir audringam laisvalaikiui neabejingus melomanus festivalio organizatoriai kvies ir stebėti tiesioginę transliaciją internetu. Transliaciją svetainėse www.15min.lt ir www.scena.lt jau ne pirmus metus užtikrina profesionali ir patyrusi TV studija „Penki TV“.

Plačiau apie festivalį – www.galapagai.lt.

Malonių įspūdžių!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Apie naujų technologijų reikšmę šiuolaikinei medicinai – Biomedicininės inžinerijos konferencijoje

Lapkričio 28 – 29 dienomis Kauno technologijos universiteto centriniuose rūmuose vyks Biomedicininės inžinerijos konferencija. Biomedicinos mokslai aukštųjų technologijų dėka padeda kurti ir tirti naujus metodus, technologijas bei intelektualias priemones medicininei diagnostikai ir stebėsenai. skaityti »

Vilniuje susirinkę pasaulio mokslininkai keitėsi žiniomis ir patirtimis

Sostinėje ką tik baigėsi dar vienas iš Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai skirtų renginių – tarptautinė konferencija „Novatoriškos informacinės technologijos mokslui, švietimui ir verslui, IIT – 2013“. Vilniaus verslo kolegijos organizuotoje 6-ojoje tarptautinėje konferencijoje ypatingas dėmesys buvo skiriamas skaitmeninių technologijų pritaikymui humanitarinių mokslų srityje. skaityti »

„TEDx Kaunas“ konferencijoje idėjomis dalinsis mokslo, kultūros ir meno gurmanai

Lapkričio 22 dieną „Žalgirio“ arenoje įvyks Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų organizuojama „TEDx Kaunas“ konferencija. Renginio metu savo patirtimi dalinsis įvairiausių sričių ekspertai – nuo inžinerijos iki kulinarijos. skaityti »

Vilniuje – tarptautinė elektroninės valdžios konferencija

Vilniaus „Litexpo“ rūmuose š. m. lapkričio 14–15 dienomis vyksta tarptautinė elektroninės valdžios (e. valdžios) konferencija, kurioje Europos Sąjungos (ES) šalys dalinsis patirtimi apie valdžios ir viešojo sektoriaus institucijų patirtį perkeliant viešąsias paslaugas į virtualią erdvę. skaityti »

Tarptautinėje konferencijoje bus aptartos skaitmeninės technologijos humanitariniuose moksluose

Vilniuje prasidėjo Vilniaus verslo kolegijos organizuojama 6-oji tarptautinė konferencija „Novatoriškos informacinės technologijos mokslui, švietimui ir verslui – IIT 2013“, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas skaitmeninių technologijų pritaikymui humanitarinių mokslų srityje. Kasmetė tarptautinė konferencija yra vienas iš Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai skirtų renginių. skaityti »

„ICT2013“ – daugiausiai dalyvių sulaukęs pirmininkavimo renginys Lietuvoje

Lapkričio 8 d. duris užvėrė didžiausias Europos informacinių ir ryšių technologijų renginys „ICT2013“, kuriame dalyvavo beveik 5000 šios srities atstovų iš viso pasaulio. skaityti »

Didžiausiame informacinių ir ryšių technologijų renginyje – 5,5 tūkst. dalyvių iš viso pasaulio

Jau šį trečiadienį, lapkričio 6 d., Vilniuje startuoja 3 dienas truksiantis - didžiausias Europos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) renginys „ICT2013: Create, Connect, Grow“ („Informacinės ir ryšio technologijos 2013: kurti, jungti, augti“). skaityti »

Pirmą kartą KTU organizuojami japonų kalbos kursai

KTU Užsienio kalbų centras kviečia pradėti mokytis japonų kalbos. Kursus ves japonų kalbos lektorė Yumiko Nunokawa. skaityti »

Minima Visų šventųjų diena

Lapkričio 1–oji visoje šalyje minima kaip Visų šventųjų diena. skaityti »

ISM atvira paskaita: „Kūrybinis intelektas ir inovacijos“

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia į atvirą paskaitą „Kūrybinis intelektas ir inovacijos“. skaityti »