„Idėjų mugėje“ – mokslinės jaunųjų tyrėjų idėjos

Publikuota: 2016 m. gruodžio 6 d. antradienis

Gruodžio 6–7 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius) vyks „Idėjų mugė“. Į renginį susirinks Lietuvos mokiniai, garsėjantys inovatyviomis idėjomis ir jau mokykloje atliekantys mokslo tiriamuosius darbus. „Idėjų mugė“ padės geriau pasirengti Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniam etapui.

Renginys atviras visiems, jo pradžia – gruodžio 6 d. 11 val.

Per „Idėjų mugę“ mokiniai stenduose pristatys mokslines idėjas: hipotezes, informaciją apie planuojamą ar jau vykdomą tyrimą, pasirinktą tiriamojo darbo atlikimo ir duomenų analizės metodiką, numatomus ar jau gautus rezultatus. „Evoliucionuojančio dirbtinio intelekto pritaikymas kompiuteriniuose žaidimuose“, „Paauglių mėgstamų gėrimų poveikis seilių pH ir dantų emaliui“, „Agrodanga su trąšomis“ – tai tik keletas mokinių tiriamojo darbo idėjų, su kuriomis bus galima susipažinti per dvi dienas vyksiantį renginį.  

Jaunuosius tyrėjus konsultuos ir idėjų perspektyvumą vertins mokslo centruose ir universitetuose dirbantys mokslininkai.

Geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti gruodžio 7 d. 10 val.

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

SMK kviečia į studentų idėjų mugę „Verslo pumpurai“

Š. m. kovo 26 d. Socialinių mokslų kolegija (SMK) kviečia visus SMK studentus burtis į komandas, galvoti, svajoti ir drąsiai bei išradingai pristatyti savo verslo idėjas, originalius sumanymus bei preliminarius verslo planus Studentų idėjų mugėje „Verslo pumpurai“. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »