LPK kviečia dalyvauti verslo misijoje į Vokietiją

Publikuota: 2016 m. vasario 24 d. trečiadienis

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) balandžio 5–7 d. organizuoja verslo misiją į Vokietiją, Baden-Viurtembergo žemę. Verslo misija yra derinama su tuo metu įvyksiančiu oficialiu Lietuvos Respublikos ūkio ministro Evaldo Gusto vizitu į Vokietiją. Ūkio ministras bei pramonininkų ir verslininkų delegacija kartu lankysis Vokietijos sostinėje Berlyne bei Baden-Viurtembergo žemėje ir jos sostinėje Štutgarte.

Misijos metu Berlyne bus surengti susitikimai su stambiausių ir įtakingiausių Vokietijoje bei Europoje pramonę ir verslą atstovaujančių struktūrų BDI ir BDA vadovais. Verslo misijos dalyviai aplankys pasaulyje didžiausią SIEMENS įmonės padalinį, veikiantį berlyne nuo 1847 m, turės galimybę apžiūrėti, kaip SIEMENS įmonėje Berlyne gaminamos dujų turbinos, elektronikos ir elektros prietaisai, montuojami varikliai.

Baden-Viurtembergo sostinėje Štutgarte vyks dvišalis verslo renginys, organizuojami B2B susitikimai, vizitai į tokias įmones, kaip „Bosch“, „FESTO“, „TRUMPH“, „Daimler“. Šios įmonės yra savo srities lyderės pasaulyje, taip pat aktyviai taikančios ketvirtosios pramonės revoliucijos (angl. Industry 4.0.) darbo metodus savo veikloje.

Verslo misija yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Vokietijoje, komercijos atašė bei partneriškomis Vokietijos pramonės ir verslo struktūromis.

LPK kviečia registruotis iki kovo 4 d. adresu jurate@lpk.lt arba tel. 8 5  262 3801.

Šaltinis: lpk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »