LR Ūkio ministras dalyvauja gyvybės mokslų forume „BIO International Convention 2017“ JAV

Publikuota: 2017 m. birželio 19 d. pirmadienis

Š. m. birželio 18–23 d. ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius kartu su verslo ir mokslo delegacija bei VšĮ „Versli Lietuva“ atstovais su darbo vizitu lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Ūkio ministras pirmą kartą šalies istorijoje buvo pakviestas atidaryti didžiausią pasaulyje gyvybės mokslų forumą „BIO International Convention 2017“, taip pat esamiems ir potencialiems mokslo ir verslo partneriams pristatyti Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus potencialą ir plėtrą.

Gyvybės mokslų forumo metu vyks susitikimai su JAV, Japonijos, Belgijos, Indijos ir Vokietijos atstovais. Planuojama, kad iš viso į renginį susirinks daugiau kaip 20 000 dalyvių iš 65 valstybių. 

Vizito metu bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su verslo ir technologijų agentūra „Berlin Partner for Technologies“, kuri užtikrins glaudų dvišalį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Vokietijos gyvybės mokslų srityje. Tikimasi, kad Lietuvai itin svarbios eksporto partnerės – Vokietijos – atstovų delegacija kitąmet vyksiančiame „Life Sciences Baltics 2018“ bus didžiausia iki šiol Lietuvoje apsilankiusi gyvybės mokslų delegacija iš šios šalies.

Lietuvos atstovai taip pat pakviesti į forumo „BIO International Convention 2017“ „Innovation Hubs“ sesiją, kurioje bus pristatoma mūsų šalies gyvybės mokslų sektoriaus infrastruktūra ir tarptautinio bendradarbiavimo potencialas bei Lietuvoje vyksiantis „Life Sciences Baltics 2018“ forumas.

„Esame pasirengę pristatyti Lietuvos pažangą gyvybės mokslų srityje ir pasiūlyti Lietuvoje sukurtus produktus bei paslaugas pasaulinei gyvybės mokslų rinkai “, – sako ūkio ministras M. Sinkevičius.

JAV taip pat numatyti ūkio ministro susitikimai su svarbiausiais „startuolių“ ekosistemos atstovais Silicio slėnyje bei inovatyviausiomis ir pasaulio dėmesį pritraukiančiomis įmonėmis, tokiomis kaip „Hyperloop One“.

„Siekdami į Lietuvą pritraukti pasaulinio lygio investicijų, esame parengę galimybių studijų, kurias pristatysime vizito metu“, – pabrėžia M. Sinkevičius. 

 Ūkio ministro M. Sinkevičiaus vadovaujama verslo ir mokslo delegacija lankysis ir viename geriausių pasaulio universitetų – Stanforde, kur su universiteto bendruomene diskutuos ir dalysis patirtimi, kaip skatinti jaunimo verslumą ir komercinti mokslines idėjas Lietuvai siekiant ambicingo tikslo – tapti Rytų Europos startuolių rojumi.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Ūkio ministerijoje – moterų verslumui skatinti skirtas renginys

Ūkio ministerija kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ lapkričio 30 dieną Vilniuje organizuoja moterų verslumui skatinti skirtą renginį „Versli, veikli, išmani“, kurio metu vyks seminaras ir praktiniai užsiėmimai, padėsiantys žengti savo verslo kūrimo ir plėtros link. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »