Parodoje „Miestas. Nekilnojamasis turtas“ – įvairovė ir nestandartiniai pasiūlymai ieškantiems būsto

Publikuota: 2011 m. spalio 4 d. antradienis

Spalio 7–8 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančioje 10–oje parodoje „Miestas. Nekilnojamasis turtas 2011“ lankytojai ras didelę būstų pasiūlą ir daugybę projektavimo bei harmoningos aplinkos kūrimo idėjų bei galės susipažinti su specialistų įžvalgomis apie nekilnojamojo turto rinkos tendencijas, apie tai, kaip, kada ir kur pirkti būstą.

Parodoje bus galima rasti įvairiausių būstų pasiūlą – nuo nedidelių ekonomiškų butukų iki prabangių apartamentų gamtos apsuptyje, nes čia dalyvaus visos pagrindinės mūsų šalies nekilnojamojo turto plėtros bendrovės bei agentūros, kurios supažindins su naujausiais savo projektais.

„Lankytojai čia galės susirinkti daugybę informacijos apie įvairiose Vilniaus vietose bei visoje Lietuvoje statomus namus ir sužinoti būstų kainas bei būstų finansavimo galimybes. Ypač patraukli naujiena laukia ieškančiųjų nestandartinių pasiūlymų – pirmą kartą parodoje bus pristatomi išskirtiniai ir finansiškai patrauklūs „loftų“ projektai“, – sako LITEXPO direktoriaus pavaduotoja Kristina Pladienė.

Pirmą kartą parodoje lankytojai galės išsamiau sužinoti apie vis labiau populiarėjančias gyvenamąsias erdves – „loftus“, kurie įrengiami buvusių gamyklų ar fabrikų patalpose. Vilniaus dizaino kolegijos stende bus galima susipažinti su „loftų“ atsiradimo istorija, su garsiausiais pasaulyje „loftų“ kvartalais, jų interjerais, stilingomis žymių menininkų dirbtuvėmis. Kolegijos interjero specialistai konsultuos kaip suvaldyti „loftų“ erdvę ir originaliai bei nebrangiai juos įrengti. Parodoje bus pristatytas ir pradėtas įgyvendinti naujas projektas LOFT TOWN. Buvusios sostinės „Kuro aparatūros“ gamyklos patalpose pradedami įrenginėti trijų skirtingų tipų būstai – butai, „loftai“ ir studijos – gyvenamosios, darbui bei kūrybai pritaikytos erdvės. Pastato viduje bus įrengtas kiemas su atviru dangumi, rekreacine zona.

Parodoje dalyvausiančio nekilnojamojo turto skelbimų portalo DOMOPLIUS.LT projekto vadovas Evaldas Narbuntovičius pastebi, kad įvairėjanti ir gausėjanti būstų pasiūla rodo, jog naujų butų rinka atsigauna ir pastaruoju metu vis daugiau parduodama nekilnojamojo turto objektų, kurie yra statyti nuo 2010 m. , o dominuoja, be abejo, Vilniaus miestas.

„Atsižvelgiant į didėjantį skelbimų skaičių, galime teigti, kad naujų butų rinka atsigauna. Šalies ekonomika palaipsniui stabilizuojasi, todėl gyventojai pradeda galvoti apie naują būstą ir į ateitį žvelgti optimistiškiau. Tai jaučiame ir iš pagausėjusių portalo lankytojų, kurie dažniau pradeda ieškoti naujos statybos būsto“, – teigia DOMOPLIUS.LT projekto vadovas. Pasak jo, sprogęs nekilnojamojo turto burbulas atsijojo ne itin patikimus nekilnojamojo turto vystytojus, todėl rinka stabilizavosi. „Tikėtina, kad rinkoje liko patikimos nekilnojamojo turto vystymo bendrovės, kurios kruopščiai ir nuosekliai įgyvendina dabartinius ir planuoja naujus projektus. Tą pamažu supranta ir naujo būsto ieškantys gyventojai“, – sako E. Narbuntovičius.

Kartu su paroda „Miestas. Nekilnojamasis turtas 2011“ tradiciškai vyks 4–asis investicijų forumas „Vilnius Invest“, kuriame laukiami visi, norintys susipažinti su investuotojo pradžiamoksliu ir siekiantys išmokti racionaliai valdyti savo finansus. Forume specialistai diskutuos daugeliu aktualių temų, aptars naujausias finansų rinkos tendencijas, pasaulio ekonomikos atsigavimo įtaką Lietuvos namų ūkiams.

Šalia įsikurs tematiškai parodą ir forumą papildantis, verslumą skatinantis renginys – „Versli Lietuva“. Jame savo patirtimi ir žiniomis dalinsis įvairių sričių specialistai, sėkmės sulaukę verslininkai, verslo konsultantai ir kt. Čia lankytojai galės susipažinti su visais verslo kūrimo ir vystymo aspektais – verslo idėja, mokesčiais, verslo registravimu ir patentavimu, verslo plėtra ir galimybėmis gauti ES finansinę paramą, verslo galimybėmis kaime, verslo informacija ir kt.

Paroda „Miestas. Nekilnojamasis turtas 2011“, investicijų forumas „Vilnius Invest“ ir renginys „Versli Lietuva“ vyks LITEXPO 5–oje salėje spalio 7 d. nuo 10 iki 18 val., spalio 8 d. – nuo 10 iki 17 val. Įėjimas į parodą ir abu renginius nemokamas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »