Pramonininkai apdovanos nusipelniusius versle ir visuomeninėje veikloje

Publikuota: 2015 m. gruodžio 11 d. penktadienis

Gruodžio 11 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) šventiniame renginyje kaip ir kasmet įvertins versle ir visuomeninėje veikloje nusipelniusius lietuvius. Bus apdovanoti Petro Vileišio vardo nominacijos ir Profesijos riterio nominacijos laimėtojai, taip pat Lietuvos įmonėms įteikti „Inovacijų prizo“ ir „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimai.

LPK įsteigtais Petro Vileišio vardo nominacijos apdovanojimais – Petro Vileišio skulptūriniais portretais ir jo aukso medaliais – už asmeninius nuopelnus versle bei visuomeninėje veikloje bus pagerbti trys Lietuvos piliečiai. Šia nominacija ir piniginėmis premijomis už studijų ir mokymosi pasiekimus taip pat bus apdovanoti du jaunosios kartos atstovai.

Profesijos riterio nominacija bus apdovanoti trys asmenys, skirtinguose Lietuvos regionuose dirbantys švietimo, sveikatos ir teisėsaugos srityse. Apdovanojimai jiems bus suteikti už pasišventimą ir ištikimybę savo profesijai, pasiektus rezultatus darbinėje ir kitoje veikloje.

Už sėkmingai 2015 metais vykdytą veiklą 34 įmonės bus apdovanotos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2015”. Lietuvos įmonės trijose skirtingose grupėse tapo šios nominacijos nugalėtojomis, įvertinus jų gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų apimtis (metines pajamas), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.

„Inovacijų prizo 2015“ apdovanojimus atsiims keturios įmonės. Dvi įmonės bus apdovanojamos prizu „Inovatyvi įmonė“ už vykdytą inovacinę veiklą. Prizas „Inovatyvus produktas“ bus įteiktas dar dviem Lietuvos įmonėms už inovatyvią produkciją.

Nominacijų laimėtojus pasveikins ir apdovanojimus įteiks Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, LPK prezidentas Robertas Dargis, ūkio ministras Evaldas Gustas.

Šventiniame renginyje dalyvaus šalies politikai, pramonės ir verslo įmonių vadovai, LPK nariai ir partneriai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »