Pramonininkai apdovanos nusipelniusius versle ir visuomeninėje veikloje

Publikuota: 2015 m. gruodžio 11 d. penktadienis

Gruodžio 11 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) šventiniame renginyje kaip ir kasmet įvertins versle ir visuomeninėje veikloje nusipelniusius lietuvius. Bus apdovanoti Petro Vileišio vardo nominacijos ir Profesijos riterio nominacijos laimėtojai, taip pat Lietuvos įmonėms įteikti „Inovacijų prizo“ ir „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimai.

LPK įsteigtais Petro Vileišio vardo nominacijos apdovanojimais – Petro Vileišio skulptūriniais portretais ir jo aukso medaliais – už asmeninius nuopelnus versle bei visuomeninėje veikloje bus pagerbti trys Lietuvos piliečiai. Šia nominacija ir piniginėmis premijomis už studijų ir mokymosi pasiekimus taip pat bus apdovanoti du jaunosios kartos atstovai.

Profesijos riterio nominacija bus apdovanoti trys asmenys, skirtinguose Lietuvos regionuose dirbantys švietimo, sveikatos ir teisėsaugos srityse. Apdovanojimai jiems bus suteikti už pasišventimą ir ištikimybę savo profesijai, pasiektus rezultatus darbinėje ir kitoje veikloje.

Už sėkmingai 2015 metais vykdytą veiklą 34 įmonės bus apdovanotos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2015”. Lietuvos įmonės trijose skirtingose grupėse tapo šios nominacijos nugalėtojomis, įvertinus jų gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų apimtis (metines pajamas), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.

„Inovacijų prizo 2015“ apdovanojimus atsiims keturios įmonės. Dvi įmonės bus apdovanojamos prizu „Inovatyvi įmonė“ už vykdytą inovacinę veiklą. Prizas „Inovatyvus produktas“ bus įteiktas dar dviem Lietuvos įmonėms už inovatyvią produkciją.

Nominacijų laimėtojus pasveikins ir apdovanojimus įteiks Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, LPK prezidentas Robertas Dargis, ūkio ministras Evaldas Gustas.

Šventiniame renginyje dalyvaus šalies politikai, pramonės ir verslo įmonių vadovai, LPK nariai ir partneriai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kartu mes galime daugiau – padėkime keturkojams draugams

„Jei gerus darbus darysime tyliai, neperduosime „gerumo estafetės“ – juk gėris užkrečiamas!“, – tokią mintį puoselėdama socialiai atsakinga šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda rengia gerumo akciją, kurios tikslas – prisidėti prie likimo nuskriaustų keturkojų. skaityti »

Vilniuje – Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos konferencija

Š. m. birželio 7–8 dienomis Vilniuje, viešbutyje „Crowne Plaza“, Lietuvos kabelinės televizijos asociacija (LKTA) rengia XXI-ąją metinę tarptautinę konferenciją „Elektroninių ryšių tinklais teikiamų paslaugų konvergencija ir reguliavimas“. skaityti »

Verslas ir valstybės institucijos aptars nelegalaus televizijos programų platinimo problemą

Elektroninių ryšių, audiovizualinės žiniasklaidos ir informacinės visuomenės paslaugos technologiškai vis labiau susisieja, todėl ir valstybės reguliuojančioms institucijoms ir verslui būtinas kompleksinis požiūris ir koordinuoti veiksmai. skaityti »

Kaune vyksta XIII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

2017 m. gegužės 30–31 d. Kaune, Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje, vyksta XIII-asis Lietuvos - Baltarusijos ekonomikos forumas, kurį surengė Lietuvos pramonininkų konfederacija kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. skaityti »

Garsūs terminologai diskutuos ir tyrėjams, ir visuomenei aktualiais klausimais

Lietuvių kalbos institute organizuojama tarptautinė terminologijos tyrėjų konferencija. skaityti »

Kaip Lietuva prisistatys pasaulinėje parodoje „EXPO 2017“

Vilniaus rotušėje bus pristatytas pasaulinės parodos „EXPO 2017“, kuri po dviejų savaičių prasidės Kazachstano sostinėje Astanoje, Lietuvos paviljonas ir jame vyksiantys renginiai. skaityti »

Rengiamas XIII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

Gegužės 30–31 d. Kaune, Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje, vyks XIII-asis Lietuvos - Baltarusijos ekonomikos forumas, kurį organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. skaityti »

Paskelbti konkurso „Metų paslauga 2017” laimėtojai

„Metų paslaugos” konkurse sulaukta net pusė šimto Lietuvos ir užsienio įmonių paraiškų, o geriausiu komisija pripažino Estijoje įsikūrusios įmonės „SK ID Solutions” paslaugą. skaityti »

Jaunimą kurti ateitį kviečia motyvacinis forumas „Kūrėjų karta“

Vilniuje pirmą kartą organizuojamas motyvacinis forumas jaunimui „Tavo ateities vizija“. skaityti »

Las Vegase pristatomos technologijų naujovės ateities verslui

Las Vegase vykstanti IT milžinės „Dell Technologies“ konferencija „Dell EMC World“ kasmet skiria išskirtinį dėmesį verslui ir bendrovių pasirengimui skaitmeniniam amžiui. skaityti »