Rengiama MRU LAB atidarymo šventė

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 23 d. trečiadienis

Rugsėjo 24 d. 9 val. Mykolo Romerio universiteto bendruomenė kviečiama į MRU Socialinių inovacijų laboratorijų tinklo MRU LAB atidarymo šventę, kuri vyks naujajame Universiteto korpuse (Didlaukio g. 57 A). Čia įsikurs ne tik devyniolikos socialinių inovacijų laboratorijų tinklas MRU LAB, bet ir Mokslo ir inovacijų paramos centras, Socialinių inovacijų doktorantūros mokykla.

Socialinių inovacijų laboratorijų tinklą MRU LAB sudaro sutelktos tarpdisciplininės mokslininkų, tyrėjų, studentų, alumnų ir socialinių partnerių grupės, kurios atlieka socialinių inovacijų mokslinius tyrimus, adaptuoja juos valstybės institucijų, verslo poreikiams, vysto Universiteto mokslo programas. Mokslo ir taptautinių ryšių prorektorė dr. Inga Žalėnienė atkreipia dėmesį, kad naujasis MRU LAB sieks tapti mokslininkų, tyrėjų, studentų, socialinių partnerių traukos erdve, kur bus diskutuojama, vykdomi įvairūs tyrimai, skatinamas glaudus valstybinių institucijų, verslo ir mokslo bendradarbiavimas sprendžiant įvairias socialines problemas.

MRU LAB yra atviras ir kitų institucijų mokslininkams, tyrėjams, studentams, socialiniams partneriams. Bus siekiama dar aktyviau vykdyti bendrus mokslinius tyrimus ir su kitų šalių universitetais.

Naujojo keturių aukštų MRU LAB pastato bendras plotas - daugiau kaip 3 000 kvadratinių metrų. Pirmame aukšte įrengtos viešos erdvės studentams, akademinei bendruomenei, socialiniams partneriams su atviromis grupiniam darbui ir idėjų generavimui pritaikytomis erdvėmis, mobiliomis darbo vietomis, dviem (80 ir 30 vietų) auditorijomis susitikimams, pristatymams, konferencijoms.

Atidarymo dieną laboratorijų komandos lauks kiekvieno, kuris norėtų susipažinti su laboratorijos veiklomis, projektais, išgirsti ateities vizijas bei prisijungti prie laboratorijų komandų.

Šaltinis: mruni.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Pristatytas inovacijų ir technologijų parkas – „Vilnius Smart Park“

Rugsėjo 21 d. sostinės Vismaliukų teritorijoje duris atvėrė bene vienas inovatyviausių technologijų parkų Lietuvoje – „Vilnius Smart Park“. skaityti »

Tarptautinėje konferencijoje Lietuvos ir užsienio ekspertai dalinsis inovatyvaus verslo sėkmės istorijomis

Su kokiais sunkumais susiduria novatoriški verslai ir kaip patobulinti esamą teisinę situaciją – tokie ir panašūs klausimai bus keliami rugsėjo 28 d. aštuntą kartą Ūkio ministerijos organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje „Inovacijos: ateitis prasideda šiandien“. skaityti »

Prie akcijos „Dovanok šilumą“ jungiasi ir menininkai

Kūrybos studija „Showart“ jau trečius metus iš eilės organizuoja socialinę akciją „Dovanok šilumą“, kurios pagrindinis tikslas – šaltuoju metų laikotarpiu suteikti šiltų emocijų Lietuvos žmonėms. skaityti »

Vilniaus sporto festivalio konferencijose – žymūs sportininkai ir specialistai

Š. m. rugsėjo 24–25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau penktą sykį vyks didžiausias Vilniaus rudens sporto renginys – Vilniaus sporto festivalis. skaityti »

Lietuvoje pirmą kartą rengiama Europos indėlių draudikų forumo tarptautinė konferencija

Rugsėjo 30 d. LR Vyriausybės rūmuose pirmą kartą Lietuvoje vyks Europos indėlių draudikų forumo tarptautinė konferencija „Harmonizacija vs. centralizacija – ar Europos indėlių draudimo sistema (EDIS) yra išeitis?“. skaityti »

Į Vilnių sugrįžta studentiškos „Gedimino dienos“

Prasidėjus naujiems mokslo metams, į sostinę grįžta didžiausias Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentų atstovybės organizuojamas renginys – „Gedimino dienos“, kuriame laukiami visi miesto studentai. skaityti »

VDU mokslo ir inovacijų forumas „SOCIAL CODE‘16“

Spalio 6 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) naujajame daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V.Putvinskio g. 23) įvyks aukščiausio lygio mokslo ir inovacijų forumas „SOCIAL CODE‘16“. skaityti »

MRU Debatų klubas surengė diskusiją Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje

Ar jau vyksta demokratijos saulėlydis? Apie tai rugsėjo 15 dieną Mykolo Romerio universiteto Debatų klubas Tarptautinės Demokratijos dienos proga surengė debatus Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje. skaityti »

Lietuva veržiasi į pasaulio „FinTech“ žemėlapį

Spalio 6 d. Finansų ministerija kartu su Lietuvos banku ir Londono Sičiu organizuoja konferenciją, į kurią iš viso pasaulio susirinks finansų rinkų politikos formuotojai, reguliuotojai, akademikai, verslo atstovai ir kiti besidomintys „FinTech“ sektoriaus plėtra. skaityti »

Atrask ką nors naujo: „Tyrėjų nakties“ renginiai LEU

Kasmet, paskutinį rugsėjo penktadienį, vykstanti „Tyrėjų naktis“ sukviečia gausybę mokslo entuziastų į daugiau nei 250 nemokamų ir nepakartojamų renginių visoje Lietuvoje. skaityti »