SMK organizuoja jaunimo kūrybos festivalį „Galiu kurti prie jūros“

Publikuota: 2017 m. birželio 26 d. pirmadienis

Liepos 11–13 dienomis Klaipėdoje pirmą kartą organizuojamas jaunimo kūrybiškumą skatinantis trijų dienų festivalis „Galiu kurti prie jūros“. Festivalis yra nemokamas, skirtas 14-25 metų jaunimui, ieškančiam prasmingos ir kūrybiškos veiklos.

„Paversk savo vasarą nuostabiausiu kūrybiniu nuotykiu ir pažadink savyje Kūrėją, praleisdamas tris dienas kartu su kūrybingais bendraminčiais gaudydamas kūrybos bangą!“, – kviečia festivalio organizatoriai.

Pirma festivalio diena (II Melnragė, pliaže prie pagrindinės Gelbėtojų stoties)

Šventinis festivalio „Galiu kurti prie jūros“ atidarymas prasidės 13 val. II Melnragės paplūdimyje. Pirmą festivalio dieną paplūdimyje visų lauks smagūs, nuotaikingi, fantazijos ir kūrybiškumo reikalaujantys užsiėmimai – kūno dailės ir puošybos „Vasaros spalvos“, vėjo aitvarų kūrybinės dirbtuvės „Papuoškime dangų“, vasaros šokis zumbos ritmu su profesionalia trenereSigita Laurinaitienė, vandens purslų šokiai „Išsitaškyk su Tina Dance fitness studio“ bei smėlio pilių statymo konkursas – „Mano pilis – Klaipėdai“.

Antra festivalio diena (Menų ZONA, Aukštoji g. 5, Klaipėda)

Antrą festivalio dieną Socialinių moklsų kolegijos direktorė, Kūrėjų kartainiciatorė ir idėjinė vadovė Gabija Skučaitė pristatys iniciatyvą Kūrėjų karta ir atvers kūrybinės platformos Menų zona (Aukštoji g. 5 Klaipėda) duris, kuri jos iniciatyva festivalio dieną taps tikra jaunųjų menininkų kūrybiškumo oaze. Čia bus galima ne tik ieškoti įkvėpimo, gauti naudingų patarimų bet ir pristatyti savo kūrybą. Kūrybiškumo dirbtuvėse savo patirtimi dalinsis patyrę savo sričių specialistai, profesionalai - režisierė, prodiuserė Jūratė Klumbienė, fotografė Eglė Sabaliauskaitė, meno provokacijų kūrėjas Andrius Ramanauskas, dainininkė, vokalo mokytoja Rosita Čivilytė, dramaturgasRaimondas Paskevicius, TV laidų kūrėja, filmų įgarsintoja Giedrė Vaičekauskienė, baleto artistė Inga Briazkalovaite, choreografas, šokio pedagogas Dainius Biskis, aktorius, radijo laidų vedėjas Simas Mėgsta Dainuoti (Simas Buziliauskas), VDA dėstytoja, dailininkė Lidija Skačkauskaitė Kuklienė, aktoriai Evelina Šimelionė bei Gytis Šimelionis ir kt.

Trečia festivalio diena Antra festivalio diena (Menų ZONA, Aukštoji g. 5, Klaipėda)

Trečią festivalio dieną bus galima išgirsti naują dainininkės Rositos Čivilytės dainą „Šviesk“, susipažinti su radijo laidų vedėju Ignas Lelys ir populiariausiu Lietuvos vlogeriu The3dvinas Edvinas Sajanas bei tiesiogiai iš jų lūpų sužinoti - kaip ir ką kurti socialiniuose tinkluose. Ir žinoma! Festivalio uždarymo metu visi, kurie šoka, dainuoja, vaidina ar turi kitų unikalių gebėjimų, savo telentus galės parodyti scenoje - jaunųjų talentų konkurse.
Festivalio pabaigoje visi galės šėlti kartu su grupe DiscoVery, Evelina Šaltytė, „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė, šokių kolektyvu Intrus - įsibrovėliai į šokių pasaulį, Martin Lu & Victoria ir kitais.

Festivalio „Galiu kurti prie jūros“ tikslas – didinti Klaipėdos miesto kaip kūrybinės veiklos centro patrauklumą, pritraukiant daugiau aktyvaus jaunimo ir sudarant jiems sąlygas kūrybinei veiklai, talentų atskleidimui ir savirealizacijai.

Šis Festivalis tai viena iš Socialinių mokslų kolegijos plėtojamos jaunimo iniciatyvos „Kūrėjų karta“ veiklų. Iniciatyva „Kūrėjų Karta“ siekia pokyčių, kurie padarytų ženklią įtaką jaunimo ugdyme ir pasaulėžiūros formavime bei nulemtų pažangios visuomenės plėtrą. Ši iniciatyva apima įvairių, kūrybiškumą skatinančių teminių renginių, seminarų ir webinarų organizavimą.

Šiuo projektu siekiama prisidėti ir prie sudedamosios programos „Lietuvos kultūros sostinė Klaipėda – neužšąlantis kultūros uostas 2017 m.“ kūrybinės platformos „Neužšąlantis menas“ įgyvendinimo. Tikime, kad šis festivalis ne tik padės plėtoti kūrybinį jaunimo potencialą, bet ir formuos teigiamas jaunimo nuostatas nuolatinio tobulėjimo bei mokymosi atžvilgiu.

Renginio programa

Šaltinis: smk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha