Stebėkite A. Kuzmickaitės 2017/2018 metų kolekcijos pristatymą

Publikuota: 2017 m. balandžio 6 d. ketvirtadienis

Garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė jau penktus metus iš eilės pavasarį pristato savo naujausių darbų kolekciją. Ko gero visi nors kiek besidomintys mada žino Agnės kūrybos simbolį – drugelį.

Vilniaus menų spaustuvėje balandžio 6 d. ji pristatys šiam pavasariui, vasarai ir artėjančiam rudeniui bei žiemai skirtas drabužių kolekcijas, jau įvertintas mados profesionalų neseniai vykusiuose prestižiniuose mados renginiuose.

2017 m. pavasario ir vasaros kolekcijos nuotraukos jau buvo spausdintos amerikiečių mados žurnale „FSHN Magazine“, ukrainietiškame ir itališkame „Vogue“.

Naujausios kolekcijos stebins mados gerbėjus netikėtomis formomis ir faktūromis. Kolekcijos pristatymas vyks laikantis vakarietiškų tradicijų. Renginio muzikinį foną, kaip ir kasmet, kurs  dizainerės vyras dainininkas bei kompozitorius Saulius Prūsaitis.

Tiesioginę transliaciją iš kolekcijos pristatymo, kaip ir kasmet, įgyvendina „Penki TV“. Stebėkite jau šiandien nuo 20 val. portaluose scena.lt ir zmones.lt

Na, o kol laukiate naujos kolekcijos pristatymo, prisiminkime anksčiau vykusius A. Kuzmickaitės renginius:

2016/2017 metų kolekcija

2015 metų kolekcija

2014 metų kolekcija

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »