Šiaulių universitetas bendradarbiaus su kompanija „Microsoft“

Publikuota: 2016 m. birželio 6 d. pirmadienis

Birželio 2 d. Šiaulių universiteto Kompiuterių sistemų katedros vedėjas dr. Egidijus Paliulis, E. studijų centro vadovė dr. Asta Slotkienė ir Informacinių sistemų centro vedėjas Mindaugas Stoncelis „Microsoft Lietuva“ būstinėje susitiko su „Microsoft“ atstovais. Dalyvius pasveikino bei glaudaus bendradarbiavimo palinkėjo „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Ainis Kavaliauskas.  

Susitikime taip pat dalyvavo „Microsoft“ švietimo programų vadovė Ingrida Stankevičienė, kompanijos darbuotojai, Šiaulių universiteto alumnas Giedrius Markevičius, dabartiniu metu dirbantis šitoje kompanijoje, ir „Microsoft“ technologijų sprendimų aukštajam mokslui specialistas Šarūnas Končius.  

„Microsoft“ atstovai pristatė naujausius kompanijos produktus, kuriuos Šiaulių universiteto dėstytojai ir studentai artimiausiu metu galės naudoti studijų procese. Sutarta, kad Šiaulių universitetas taps „Microsoft“ sertifikuotu centru, t. y. universiteto studentai, išklausę papildomus „Microsoft“ programų modulius, turės galimybę įgyti reikalingas kompetencijas „Microsoft“ sertifikatui gauti. Taip pat aptartos galimybės Šiaulių universiteto E. studijų centrui organizuoti ir vykdyti „Microsoft“ produktų taikymo įgūdžių mokymus įvairioms interesantų grupėms.   

Susitikime buvo pristatytas Šiaulių universiteto kartu su Lietuvos inovacijų ir technologijų institutu nesenai įsteigtas Debesų kompiuterijos kompetencijų centras. Bendru sutarimu, Debesų kompiuterijos kompetencijų centras kartu su „Microsoft“ akademija siūlys įvairaus formato informacinių technologijų specialistų kvalifikacijos kėlimo mokymus, kuriuos sėkmingai baigus bus išduodamas „Microsoft“ sertifikatas.

Šaltinis: su.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kodėl mokyklose šalia vadovėlio turi atsirasti ir kompiuterinis žaidimas?

Nors įprastai žaidimus laikome laisvalaikio praleidimo būdu, jie pamažu atkeliauja ir į klases. Mokytojai Lietuvoje pastebi, kad žaidimai praturtina mokymosi procesą, padeda lengviau įsiminti pamokos medžiagą, o svarbiausia – motyvuoja vaikus net labiau nei tradiciniai mokymosi b... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »