Populiariausi klausimai rugpjūtį – apie skaitmeninės televizijos įrangą ir kompensacijas

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 15 d. šeštadienis

Rugpjūčio mėnesį (1–21 d.) nemokamos informacinės telefono linijos specialistų dažniausiai buvo klausiama apie įrangą, reikalingą skaitmeninei televizijai žiūrėti.

Tokie skambučiai sudarė net 45 proc. visų gautųjų ir lyginant su liepos mėnesio (1–31 d.) suvestinės duomenimis, išaugo 5 proc. Rugpjūtį skambinusiuosius labiausiai domino turimų antenų tinkamumas skaitmeniniams signalams priimti bei tinkamų antenų  rūšys, kainos, įsigijimo vieta. Taip pat dažnas skambinusysis teiravosi, ar turint kabelinę televiziją, reikės papildomai įsigyti priedėlį.

Skambučiai dėl kompensacijų tinkamai įrangai įsigyti sudarė dar 25 proc. visų sulauktųjų. Jų dalis taip pat išaugo 5 proc. lyginant su liepos mėnesiu. Žmonės teiravosi, kur reikia kreiptis dėl kompensacijos, ar kompensacijos bus skiriamos pensininkams ir neįgaliesiems, taip pat buvo klausiama apie reikalingus dokumentus.

Buvo domimasi ir televizijos programomis bei prašoma pagalbos prijungiant ar sureguliuojant įsigytą įrangą.

Pirmųjų 20 rugpjūčio dienų bendra įeinančių skambučių aptarnavimo trukmė net 30–ia valandų viršijo viso liepos mėnesio skambučių trukmę. Gyventojams aptarnauti rugpjūtį buvo skirta virš 84 valandų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »