Kaip priėmėme skaitmeninę televiziją?

Publikuota: 2012 m. gruodžio 1 d. šeštadienis

Praėjus mėnesiui nuo skaitmeninės antžeminės televizijos įvedimo ir analoginės televizijos išjungimo, įdomu pažvelgti, kaip nusiteikę laukėme šio technologinio pokyčio savo namuose. Jis palietė daugumą iš mūsų, nes reikėjo įsitikinti ar turėta įranga, iki tol sėkmingai rodžiusi mūsų pamėgtas laidas ir filmus analoginiu formatu, bus tinkama skaitmeninio signalo priėmimui, ar spėsime ją atsinaujinti.

UAB „Socialinės informacijos centras“ (SIC) šių metų rugsėjį apklausė daugiau nei tūkstantį žmonių visoje Lietuvoje. Anketose buvo klausiama, ar gyventojai žino, kad bus išjungta analoginės antžeminės televizijos transliacijos, ar jie tam pasiruošę, kaip šį pokytį vertina.

Analogiška apklausa vykdoma jau trečius metus, todėl rezultatus galima palyginti. Paaiškėjo, kad skaitmeninės televizijos įvedimas tikrai nebuvo naujiena. Labai palankiai arba palankiai šįmet pokytį vertino 57 proc. respondentų, o nepalankiai – 24 proc.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Atsisveikiname su analogine televizija

Iš sekmadienio į pirmadienį, 3 val. nakties Lietuvoje bus išjungta analoginės antžeminė televizija. Tačiau asmenims, kurie dar nespėjo įsigyti naujų televizorių, priedėlių ar pasinaudoti IP TV ir kitų operatorių teikiamomis skaitmeninės televizijos galimybėms, kyla įvairūs klausi... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »