Mobiliajam ryšiui jautrūs JAV gyventojai važiuoja į miestelį be Wi-Fi

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 28 d. trečiadienis

Šaltinis: www.itbaze.lt

Į JAV gydytojus vis dažniau kreipiasi žmonės, besiskundžiantys dėl nuolatinio buvimo mobiliųjų telefonų ir Wi-Fi ryšio zonoje.

Paaiškėjo, jog bevielis internetas gali tapti daugybės negalavimų priežastimi: migrenos, peršalimo, sąnarių skausmų ir net dalinio apakimo.

Gydytojai šiuos negalavimus priskyrė alergijos sukeltiems padariniams, nes šių simptomų jie negalėjo išgydyti. Pacientams buvo rekomenduojama daugiau laiko praleisti gamtoje ir tose vietose, kur nėra bevielio ryšio.

Buvo net rasta tokiems žmonėms tinkanti vieta. Pasirodo, Virdžinijos miestelyje Green Bank miestelyje ne tik nėra Wi-Fi ryšio, jis ten griežtai uždraustas. Tiesiog miestelyje sumontuotas didžiausias pasaulyje besisukantis parabolinis radioteleskopas, kurio antenos skersmuo siekia daugiau nei 100 metrų. Jis tiria kometų, planetų ir tolimųjų galaktikų skleidžiamus dažnius. Bevielis ryšys būtų tiesiog pavojingas radioteleskopo unikaliai įrangai.

Iš Ajovos valstijos atvykusi Diana Schou teigia, kad ankščiau ją kankino galvos skausmai, odos niežulys, raumenų spazmai, regos sutrikimai ir skausmai krūtinės srityje. Schou įsitikinusi, kad dėl jos negalimų kaltos ryšio bazinės stotys. Vienu metu ji net gyveno Faradėjaus narve, saugančiame nuo elektromagnetinių bangų.

Dabar Diana, kartu su kitais 143 į miestelį persikėlusiais „Wi-Fi pabėgėliais“, teigia, kad jaučiasi kur kas geriau. Įdomu tai, kad ji nesijaudina dėl to, kad galingiausio pasaulyje radioteleskopo magnetiniai laukai gali dar labiau pakenkti jos sveikatai nei Wi-Fi.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »