Į JAV gydytojus vis dažniau kreipiasi žmonės, besiskundžiantys dėl nuolatinio buvimo mobiliųjų telefonų ir Wi-Fi ryšio zonoje.
Šaltinis: www.itbaze.lt
Į JAV gydytojus vis dažniau kreipiasi žmonės, besiskundžiantys dėl nuolatinio buvimo mobiliųjų telefonų ir Wi-Fi ryšio zonoje.
Paaiškėjo, jog bevielis internetas gali tapti daugybės negalavimų priežastimi: migrenos, peršalimo, sąnarių skausmų ir net dalinio apakimo.
Gydytojai šiuos negalavimus priskyrė alergijos sukeltiems padariniams, nes šių simptomų jie negalėjo išgydyti. Pacientams buvo rekomenduojama daugiau laiko praleisti gamtoje ir tose vietose, kur nėra bevielio ryšio.
Buvo net rasta tokiems žmonėms tinkanti vieta. Pasirodo, Virdžinijos miestelyje Green Bank miestelyje ne tik nėra Wi-Fi ryšio, jis ten griežtai uždraustas. Tiesiog miestelyje sumontuotas didžiausias pasaulyje besisukantis parabolinis radioteleskopas, kurio antenos skersmuo siekia daugiau nei 100 metrų. Jis tiria kometų, planetų ir tolimųjų galaktikų skleidžiamus dažnius. Bevielis ryšys būtų tiesiog pavojingas radioteleskopo unikaliai įrangai.
Iš Ajovos valstijos atvykusi Diana Schou teigia, kad ankščiau ją kankino galvos skausmai, odos niežulys, raumenų spazmai, regos sutrikimai ir skausmai krūtinės srityje. Schou įsitikinusi, kad dėl jos negalimų kaltos ryšio bazinės stotys. Vienu metu ji net gyveno Faradėjaus narve, saugančiame nuo elektromagnetinių bangų.
Dabar Diana, kartu su kitais 143 į miestelį persikėlusiais „Wi-Fi pabėgėliais“, teigia, kad jaučiasi kur kas geriau. Įdomu tai, kad ji nesijaudina dėl to, kad galingiausio pasaulyje radioteleskopo magnetiniai laukai gali dar labiau pakenkti jos sveikatai nei Wi-Fi.