Programėlės, kurios palengvins vyrų gyvenimą

Publikuota: 2016 m. lapkričio 4 d. penktadienis

Pirmąjį lapkričio šeštadienį švenčiama Tarptautinė vyrų diena. Kai kurie stipriosios lyties atstovai turbūt savaitgalį skirs sportui ar bare su draugais stebės Anglijos Premier lygos varžybas, kiti leis laiką su šeima, arba laisvadienius paskirs meistravimui namuose. Tačiau, kuris vyras nenorėtų sėkmingai derinti ir pareigas, ir pomėgius? Tą nesunkiai galima padaryti išnaudojant išmanųjį telefoną – belieka tik žinoti, kokių programėlių jame trūksta ir ką reikėtų atsisiųsti.

 Vyrų dėmesiui! Programėlės, kurios ženkliai pagerins jūsų gyvenimo kokybę.

 „Life Reminders“ – kad neužmirštumėte svarbiausių gyvenimo įvykių

Gyvenant aktyvų gyvenimą ir smarkiai įsisukus į kasdienius reikalus, galime užmiršti mums ir mūsų artimiesiems svarbius įvykius. Jeigu nenorite pražiopsoti pasimatymo, vizito pas gydytoją ar draugo gimtadienio, ši programėlė privalo būti jūsų telefone. Joje galite susikurti priminimus apie svarbius įvykius, skambučius, darbus kai ateis metas, ką svarbaus turite nuveikti, išvysite telefono ekrane.

 GPS ir eismo žėmėlapis „Waze“ – siekiantiems taupyti laiką

Programėlė „Waze“ paremta informacija, kuria tarpusavyje dalinasi vairuotojai: kiekvienas eismo dalyvis joje gali žymėti spūstis, eismo įvykius, ar greičio tikrinimo taškus visa tai galima matyti realiuoju laiku. Programėlėje esantis žemėlapis yra nuolatos atnaujinamas, o maršruto laikas kinta atsižvelgiant į sąlygas kelyje. Naudodamiesi programėle, galite surasti degalinę, kur mažiausios degalų kainos arba stebėti populiariausias lankytinas vietas, maršrutus ir sugaištą laiką kelyje, vykstant iki jų.

SofaScore“ – sporto entuziastams

Dauguma vyrų neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto varžybų. Ši programėlė skirta sekti futbolo, krepšinio, teniso, ledo ritulio, beisbolo ir kitų sporto šakų svarbiausius įvykius ir rezultatus realiuoju laiku. Beje, ji leidžia sekti situaciją ir Lietuvoje. Turint šią universalią programėlę, nereikės siųstis daug skirtingų, pritaikytų tik tam tikrai sporto šakai ar lygai.

„Samsung S Health“ – sveikatos puoselėjimui

Ši mobilioji aplikacija ne tik motyvuos, bet ir padės sveikatingumo, mitybos klausimais, leis sekti širdies darbą ar netgi skaičiuoti kalorijas. Joje nesunkiai galėsite stebėti ir savo pažangą. Šios galimybės sukuria puikią alternatyvą sporto klubui bei skatina judėjimą gryname ore, kuris yra ypač naudingas sveikatai. Sportuokite!

 Mano piniginė – mano išlaidos – finansų valdymui

Programėlė leidžia ne tik sekti asmenines išlaidas ir pajamas, bet ir stebėti bendrą šeimos finansinę situaciją. Joje galite pajamas ir išlaidas skirstyti į kategorijas, fiksuoti išleidžiamas sumas, rašyti komentarus ir skirstyti visa tai pagal datą bei laiką. Pateikiama informacija pateikiama vizualiai, apibendrinta grafikuose. Esant poreikiui,  programėlę galima apsaugoti užrakto kodu.

Abox Swiss knife tools“ – programėlė nenumatytiems gyvenimo atvejams

Tai šveicariško peiliuko analogas jūsų išmaniajame telefone: balso įrašymas, kompasas, padidinamasis stiklas ar netgi meistro rinkinys, leisiantis tiksliai išmatuoti norimą objektą, vietoje įkalti vinį ir kokybiškai atlikti kitus buities darbus. Turėdami šią programėlę po ranka, būsite pasiruošę daugumai nenumatytų gyvenimo atvejų.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »