Daugiausiai šimtukininkų rinkosi studijas ISM

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 25 d. ketvirtadienis

Beveik pusė visų šimtukininkų, pasirinkusių vadybos ir ekonomikos studijas, mokysis ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Tai yra geriausias rezultatas tarp vadybos ar ekonomikos studijas siūlančių Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Studijas ISM pasirinko 43 šimtukininkai. Vadybos arba ekonomikos studijas Vilniaus universitete pasirinko 24 šimtukininkai, Kauno technologijos universitete – 11. Studijas kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose pasirinko po mažiau nei 10 vieną ar daugiau šimtukų gavusių abiturientų.

„Nuosekliai augame, didiname universiteto studijų kokybę ir tarptautiškumą, kasmet peržiūrime ir atnaujiname studijų programas. Gabiausieji abiturientai tai vertina ir renkasi studijas ISM. Išlaikome ir stipriname savo, kaip geriausio verslo universiteto Lietuvoje, pozicijas pritraukdami dar daugiau patyrusių dėstytojų iš Lietuvos ir užsienio valstybių, intensyviai bendradarbiaudami su verslu“, – sako ISM Vadybos ir ekonomikos rektorius dr. Vilius Kontrimas.

Pasak jo, ISM pavyzdys rodo, kad geriausiai egzaminus išlaikę moksleiviai kokybišką išsilavinimą nori ir gali gauti Lietuvoje.

„Vis dar gajus mitas, kad geriausi abiturientai atsisveikina su Lietuva ir pasirinka studijas svetur. Realybėje daugelis iš jų, turėdami galimybę įgyti kokybišką išsilavinimą, renkasi studijas Lietuvoje. Akademinės bendruomenės darbas yra tokiems žmonėms suteikti pačias geriausias sąlygas realizuoti savo potencialą“, – teigia ISM rektorius.

Iš viso bakalauro studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete pradėjo 355 pirmakursiai. Lyginant su pernai, jų padaugėjo 20 proc. 2013 m. studijas ISM pasirinko 296 abiturientai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »