ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto plėtrą paspartins naujas strateginis investuotojas

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 9 d. pirmadienis

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto steigėjas ir pagrindinis akcininkas BI Norwegian Business School pranešė pasiekęs savo tikslą. ISM tapo vienu geriausių šalies verslo universitetų bei lygiateisiu tarptautinės aukštojo mokslo bendruomenės nariu. Tolimesnio tarptautinio pripažinimo ir universiteto plėtros ISM sieks su naujuoju strateginiu investuotoju.

Šiuo metu BI Norwegian Business School vykdo derybas su potencialiais ISM investuotojais. Planuojama, kad strateginio investuotojo iniciatyva ISM taps ne pelno siekiančia organizacija ir išlaikys universiteto autonomiją, nepakitusią universiteto vadovybę ir ilgametį bendradarbiavimą su BI.

„Derėdamiesi su potencialiais investuotojais atsižvelgiame į pasiūlymų turinį, investuotojų interesų kryptis ir veiklos planus. Siekiame, kad investuotojas išlaikytų aukštus akademinius standartus bei užtikrintų plėtros planų tęstinumą. Tikime, kad naujasis investuotojas padės įgyvendinti ISM strateginį tikslą – tapti verslo studijų lyderiu Centrinėje ir Rytų Europoje, teikiančiu aukščiausios kokybės tarptautines studijų ir mokymų programas bei savo veiklą grindžiančiu aktualiais moksliniais tyrimais“, – sakė BI Norwegian Business School viceprezidentas ir ISM Valdybos pirmininkas J. P. Tondelis.

Ateinančiais metais ISM stiprins konkurencingumą tarptautinėje aukštojo mokslo rinkoje: diegs naujas studijų programas, aktyviau ieškos studentų ir dėstytojų užsienio rinkose, sieks prestižinės Europos kokybės akreditacijos EQUIS. EQUIS yra labiausiai pripažintas verslo mokyklos kokybės ženklas, šiuo metu akreditacija suteikta mažiau nei 150 mokslo ir studijų institucijų visame pasaulyje, kurios  sudaro verslo mokyklų elitą.   

„Reaguodami į pokyčius nacionalinėje ir  tarptautinėje darbo rinkose, plečiame ir studijų programų pasirinkimą. Ateinančiais metais planuojame pristatyti dvi naujas studijų programas: Informacinių technologijų vadybą ir Industrinių technologijų vadybą. Abi programos įgyvendinamos bendradarbiaujant su Ilinojaus technologijų institutu – studentai turės galimybę ne tik dalį studijų praleisti JAV, bet ir gauti šio universiteto diplomą. Taip pat planuojame atidaryti eksperimentinį Verslo inovacijų institutą – centrą, kuriame studentai inovatyviu idėjų generavimo metodu kurs pirmuosius savo verslo planus ir spręs realias verslo problemas“, – ISM plėtros planus komentavo ISM rektorius Nerijus Pačėsa.

Šiuo metu pagrindinis ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto akcininkas yra BI Norwegian Business School, likusi akcijų dalis priklauso Innovation Norway, Norvegijos valstybinei verslo plėtros agentūrai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »