ISM studentų iniciatyva – Liuksemburge rungsis dėl Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų vardo

Publikuota: 2015 m. liepos 17 d. penktadienis

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų atstovybės organizuojamas projektas „Creative Shock” tapo Europos Komisijos inicijuoto ir Ūkio ministerijos vykdyto Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų (EEPA) konkurso nacionalinės atrankos nugalėtojais.

„Creative Shock“ verslumo iniciatyva kartu su kitų Europos šalių nacionalinės atrankos laimėtojų projektais 2015 m. lapkričio 19 d. Liuksemburge rungsis dėl Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų (EEPA) nugalėtojų vardo. Laimėtojai bus paskelbti Europos MVĮ savaitės metu rengiamoje apdovanojimų ceremonijoje.

„ISM studentai atlieka labai svarbią misiją – plėtoja ir populiarina jaunų žmonių supratimą apie socialines inovacijas ir socialinį verslumą, ir tai yra aktualu ne tik Lietuvai, bet ir kaimyninėms šalims, kurios neturi gilių tradicijų šiose srityse. „Creative Shock” organizuojantys studentai įrodė, jog sugeba dirbti profesionaliai ir su užsidegimu.”,- įsitikinęs VšĮ Saulėtekio slėnio verslumo konsultantas Mindaugas Danys.

„Creative Shock“ – tarptautinis socialinio verslo situacijų konkursas, kuriame studentai sprendžia realias strateginio valdymo, komunikacijos, rinkodaros ir kitas verslo problemas socialiniams verslams ir organizacijoms. Tokiu būdu skatinamas verslumas, studentai supažindinami su realiomis socialinėmis problemomis bei ugdoma socialiai atsakinga tarptautinė bendruomenė.

Pavyzdžiui, 2013 metų finalininkai dirbo su „Socialiniu Taksi“. Tai iniciatyva, skirta žmonių su negalia kelionėms į ekonominio ir socialinio užimtumo vietas. Dalyviai turėjo tik vieną naktį, kad paruoštų 3 metų strategiją: verslo vystymosi kryptį, būdus, kaip judėti reikiama linkme. Visų finalininkų pristatymus stebėjo įmonės vadovai. Žinoma, norėdamos patekti į finalus, komandos privalo atlikti nemažai kūrybiškumo ir verslumo žinių reikalaujančių užduočių. Pavyzdžiui, sukurti partizaninio marketingo planą Lietuvos organizacijoms, tokioms kaip „Nedelsk“, „Pifas“, „Maisto Bankas“ ar pateikti siūlymų, kaip padidinti edukacinius žaislus gaminančios Filipinų bendrovės konkurencingumą. Visa tai leidžia pritaikyti verslo principus, puoselėjant visuomenės gerovę.

Tarptautinis socialinio verslo situacijų konkursas, kuris sėkmingai organizuojamas jau penktus metus, sulaukia vis daugiau dalyvių iš visų pasaulio žemynų. 2014 metais konkurse dalyvavo 622 verslo studentai iš 125 universitetų ir 61 valstybės.

„Kartu su komanda labai džiaugiamės tapę EEPA nugalėtojais „Verslumo dvasios skatinimo“ kategorijos nacionalinėje atrankoje bei esame labai dėkingi ISM universitetui, kurio aplinka nuolatos skatina mus, studentus, judėti pirmyn, atveria galimybes bei ugdo motyvaciją drąsiai žengti į verslo pasaulį.“, – komandos vardu kalbėjo organizatorė Kamilė Naraitė.

Europos Komisijos teikiamų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų tikslas – pripažinti ir apdovanoti išskirtines iniciatyvas ir viešojo bei privataus sektorių partnerystės projektus, skatinti įmones ir verslumą tiek nacionaliniu, tiek regioniniu, tiek vietos lygiu. Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimai vyksta nuo 2005 metų. Jais siekiama įvertinti geriausius nacionalinius, regioninius ir vietinio lygmens verslumo ir smulkiojo verslo skatinimo projektus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Mokslo virusu vaikus užkrečia ne tik bandymai, bet ir šansas pademonstruoti išradimus viešai

Vienas iš būdų motyvuoti jaunuosius išradėjus kurti – didelio populiarumo JAV sulaukiančios išradimų mugės bei konkursai. Tokioje mokslo mugėje šių metų rugsėjį jaunimą kviečia sudalyvauti ir technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! skaityti »

Mechatronikos ir robotikos specialistai – be jų neįsivaizduojama ateitis

Kompiuterio spausdintuvas, oro temperatūros termostatas, šaldytuvas su skaitmeniniu valdymu – visa tai yra mechatronikos įrenginiai. skaityti »

Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas

Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. skaityti »

V. Sutkus: būsimų bedarbių rengimą stabdo rinka

Pristatome Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdas Sutkaus mintis apie Lietuvos švietimo pertvarką. skaityti »

Tarptautiniai studentų mainai: investicija į save ir profesinę ateitį

Naujausi „Erasmus+“ poveikio tyrimo duomenys rodo, kad daugelyje šalių studentų mainų programos dalyviams po studijų baigimo įsidarbinti darbo rinkoje pavyksta net 14 proc. lengviau ir greičiau. skaityti »

Jaunimo susidomėjimas šalies aukštosiomis mokyklomis nemažėja

Stojančiųjų susidomėjimas Lietuvos aukštosiomis mokyklomis nemažėja. Kaip ir pernai, į universitetus ir kolegijas pretenduoja 68 proc. brandos atestatus turinčių bendrojo ugdymo mokyklų abiturientų. skaityti »

Trečdalis stojančiųjų į universitetus renkasi Vilniaus universitetą

5 230 visų stojančiųjų į Lietuvos universitetus pirmuoju prioritetu pageidavo studijuoti geriausiai tarptautiniuose reitinguose tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinamame Vilniaus universitete. skaityti »

„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

Australų kilmės rašytoją Trudi Canavan nuo pat mažumės domino senovės mitologija ir jos pritaikymas fantastikos pasaulyje. skaityti »

Švietimo ministrė: Lietuva turi visas sąlygas tapti informacinių technologijų centru

Europos komisijos teigimu, net 40% darbdavių Europoje neranda darbuotojų, kurių įgūdžiai įmonei leistų atsinaujinti ir sparčiai judėti į priekį. skaityti »

JTO dirbanti lietuvė: „Didžioji mano darbo dalis – įtikinti kitus, kad viskas yra įmanoma“

„Nelaikau savęs emigrante“, – šypsosi Ieva Lazarevičiūtė, jau 11 metų gyvenanti Brazilijoje. skaityti »