Baku bus aptartos 2022 m. bankinio sektoriaus tendencijos

Publikuota: 2021 m. gruodžio 6 d. pirmadienis

Š. m. gruodžio 8 ir 9 dienomis Azerbaidžane, Baku, vyks V-asis kasmetinis tarptautinis bankinis forumas. Susirinkę šio sektoriaus atstovai diskutuos apie bankinių technologijų plėtrą 2022 m., o daugiausia dėmesio bus skiriama grynųjų pinigų vartosenai, kas keisis šioje srityje žvelgiant tiek iš bankų, tiek iš klientų pozicijų.

Kasmetinį forumą organizuoja Azerbaidžano bankų asociacija ir „MasterCard“. Šiemet forumo tema: Ekonomika be grynųjų: patikima, saugi ir tvari (angl. „Cashless economy: reliable, safe and sustainable“).

Forumo tikslas – sukurti erdvę aktyvioms diskusijoms apie atsiskaitymą grynaisiais pinigais ir negrynuosius atsiskaitymo būdus, apie skaitmenizavimo tendencijas, naujas bankines technologijas, galimas rizikas ir teisinį reguliavimą šalyje, taip pat apie vis labiau aktualėjančią tvariąją bankininkystę.

Renginyje dalyvaus valdžios institucijų vadovai, finansų ir bankininkystės reguliuotojai, komercinių bankų ir „fintech“ vadovai, įvairių komercinių ir visuomeninių organizacijų atstovai, tarptautinių finansinių institucijų ir vietinių ambasadų atstovai, bankininkystės produktus bei sprendimus teikiančios įmonės ir kitos suinteresuotosios šalys.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ forume turės stendą, kuriame pristatys naujausios kartos daugiafunkcius „Diebold Nixdorf“ bankomatus „DN Series“,  CPS grynųjų pinigų skaičiavimo bei rūšiavimo įrangą „X-Range“, grynųjų pinigų valdymo sprendimą „Cash Management.iQ“, „Diebold Nixdorf“ programinę įrangą „ProFlex 4“, padedančią išplėsti bankomatų funkcijas ir kt.

 „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 ir „ASHBURN International“ atstovai gruodžio 8 d.  dalyvaus forumo metu vyksiančioje konferencijoje:

12 val. „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius ir BS/2 Pardavimų departamento vadovas Kornelijus Šišla kalbės apie atsiskaitymo mokėjimo kortelių skaitytuvais proceso perdavimą specializuotoms įmonėms (angl. „Outsourcing of acquiring network“) 

14 val. 45 min. BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov skaitys pranešimą „Grynųjų pinigų judėjimo optimizavimas šiuolaikiniame banke“ (angl. „Optimization of cash circulation in a modern bank“).

Bankinio sektoriaus atstovai forume galima dalyvauti nemokamai, tereikia užsiregistruoti internetu renginio svetainėje.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Christy Walton IP: 185.184.145.160
2022-09-03 03:55 (!)
Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com

BS/2 darbuotojos dukra pagerbta LR Seime

LRS vicepirmininkas Jonas Jarutis susitiko ir pagerbė Lietuvos rungtynių šokių sportininkes, pasiekusias išskirtinius rezultatus pasaulio čempionate Japonijoje. skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ atidarė biurą Ispanijoje

2024 m. gegužės 24 d. Alikantėje įregistruota PENKI KONTINENTAI ESPANA. skaityti »

BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už sėkmingai įgyvendintus projektus

„Penki kontinentai“ atstovai dalyvavo „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime. skaityti »

„Penki kontinentai“ – gausiausia Bėgimo į dangoraižį komanda!

Šiemet už „Penki kontinentai“ grupę bėgo 17 darbuotojų. skaityti »

Vilniuje 15-ąjį kartą vyko „Vilties“ šventė

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Vilties“ šventę rėmė BS/2 skaityti »

Mūsų dovana giriai – 500 medelių!

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ darbuotojai prisijungė prie Lietuvos nacionalinio miškasodžio „Kad giria žaliuotų“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »