Baku bus aptartos 2022 m. bankinio sektoriaus tendencijos

Publikuota: 2021 m. gruodžio 6 d. pirmadienis

Š. m. gruodžio 8 ir 9 dienomis Azerbaidžane, Baku, vyks V-asis kasmetinis tarptautinis bankinis forumas. Susirinkę šio sektoriaus atstovai diskutuos apie bankinių technologijų plėtrą 2022 m., o daugiausia dėmesio bus skiriama grynųjų pinigų vartosenai, kas keisis šioje srityje žvelgiant tiek iš bankų, tiek iš klientų pozicijų.

Kasmetinį forumą organizuoja Azerbaidžano bankų asociacija ir „MasterCard“. Šiemet forumo tema: Ekonomika be grynųjų: patikima, saugi ir tvari (angl. „Cashless economy: reliable, safe and sustainable“).

Forumo tikslas – sukurti erdvę aktyvioms diskusijoms apie atsiskaitymą grynaisiais pinigais ir negrynuosius atsiskaitymo būdus, apie skaitmenizavimo tendencijas, naujas bankines technologijas, galimas rizikas ir teisinį reguliavimą šalyje, taip pat apie vis labiau aktualėjančią tvariąją bankininkystę.

Renginyje dalyvaus valdžios institucijų vadovai, finansų ir bankininkystės reguliuotojai, komercinių bankų ir „fintech“ vadovai, įvairių komercinių ir visuomeninių organizacijų atstovai, tarptautinių finansinių institucijų ir vietinių ambasadų atstovai, bankininkystės produktus bei sprendimus teikiančios įmonės ir kitos suinteresuotosios šalys.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ forume turės stendą, kuriame pristatys naujausios kartos daugiafunkcius „Diebold Nixdorf“ bankomatus „DN Series“,  CPS grynųjų pinigų skaičiavimo bei rūšiavimo įrangą „X-Range“, grynųjų pinigų valdymo sprendimą „Cash Management.iQ“, „Diebold Nixdorf“ programinę įrangą „ProFlex 4“, padedančią išplėsti bankomatų funkcijas ir kt.

 „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 ir „ASHBURN International“ atstovai gruodžio 8 d.  dalyvaus forumo metu vyksiančioje konferencijoje:

12 val. „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius ir BS/2 Pardavimų departamento vadovas Kornelijus Šišla kalbės apie atsiskaitymo mokėjimo kortelių skaitytuvais proceso perdavimą specializuotoms įmonėms (angl. „Outsourcing of acquiring network“) 

14 val. 45 min. BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov skaitys pranešimą „Grynųjų pinigų judėjimo optimizavimas šiuolaikiniame banke“ (angl. „Optimization of cash circulation in a modern bank“).

Bankinio sektoriaus atstovai forume galima dalyvauti nemokamai, tereikia užsiregistruoti internetu renginio svetainėje.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Christy Walton IP: 185.184.145.160
2022-09-03 03:55 (!)
Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com

Lietuviai kavinėse ir restoranuose išleidžia vis daugiau, didėja ir arbatpinigių sumos 

Iki šių metų pirmojo ketvirčio pabaigos prie „MyTips“ prisijungė beveik 1 tūkst. Lietuvos padavėjų ir barmenų. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

„BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. skaityti »

Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ istorija – autoritetingame žurnale „Newsweek“ 

Aštuoniose šalyse veikianti „Penkių kontinentų“ įmonių grupė atkreipė vieno įtakingiausių ir labiausiai gerbiamų pasaulyje verslo leidinių „Newsweek“ dėmesį. skaityti »

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »

PENKI – Šeimos kortelės partneris (1)

Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. skaityti »

Žmogaus teisių dienos proga – mūsų dovana tiems, kurių teises riboja galimybės (2)

„Penki kontinentai“ tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. skaityti »

PENKI: Akys spindi, kai svajonės pildosi (1)

PENKI ruošia kalėdines staigmenas nuo pirmos žiemos dienos! skaityti »

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »