„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Publikuota: 2023 m. gruodžio 4 d. pirmadienis

Pirmaujanti mokėjimo technologijų įmonė „ASHBURN International“ (priklauso Penki kontinentai įmonių grupei) paskelbė apie partnerystę su Latvijos banku „Rietumu banka“. Šiuo žingsniu siekiama plėsti mokėjimo kortelių skaitytuvų (EFTPOS) tinklą ir siūlyti  naujus bankininkystės bei mažmeninės prekybos sprendimus Europos Sąjungos šalyse.

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. Bus siūlomi standartiniai mygtukiniai mokėjimo kortelių skaitytuvai ir šiuolaikiniai naujos kartos įrenginiai, veikiantys operacinės sistemos „Android OS“ pagrindu.

Modernūs mokėjimo terminalai su specializuota programine įranga padeda optimizuoti atsiskaitymo procesus, užtikrina patogų atsiskaitymą galutiniams vartotojams ir patogų lėšų surinkimą prekybininkams.

„Mūsų partnerystė su „Rietumu banka“ turėtų tapti paskata kitiems bankams priimti naujus iššūkius ir kurti inovatyvius sprendimus, – teigia „ASHBURN International“ pardavimų vadovas Sigitas Šniukas. – Esame pasirengę tolimesniam bendradarbiavimui, turime didelę mokėjimo terminalų tinklų plėtojimo patirtį ir tikime, kad aktyvūs šios rinkos žaidėjai taps tolimesnės elektroninių mokėjimų plėtros varomąja jėga“.

„Rietumu banka“ – privatus komercinis bankas, įkurtas 1992 m. Daugybę metų jis buvo vienas iš pirmaujančių Latvijos bankų. Be to, šis bankas šalyje užima penktą vietą pagal turimą turtą. „Rietumu banka“ aktyviai veikia ir užsienio rinkose, nuo 2018 m. daugiausia dėmesio skiria veiklai Baltijos šalyse ir ES.

Šiuo metu pagrindinė banko veikla nukreipta į paslaugas įmonėms, įskaitant individualių kredito ir investicinių projektų įgyvendinimą. Bankas padeda Baltijos šalių įmonėms įžengti į naujas rinkas, finansuoja pramonės sektoriaus, komercinio ir gyvenamojo nekilnojamojo turto projektus, bendradarbiauja su „FinTech“ įmonėmis bei remia žaliąją ekonomiką.

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ įsitikinę, kad bendradarbiavimas ir naujų technologijų diegimas mokėjimų apdorojimo srityje bus sėkmingas.

Šaltinis: ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha