Daugiafunkciai kortelių skaitytuvai – ir galimybių pasams tikrinti

Publikuota: 2022 m. sausio 13 d. ketvirtadienis

Lietuvos maitinimo įstaigų vadovai ir klientai jau džiaugiasi naujais atsiskaitymo įrenginiais, kuriais naudojantis galima ne tik priimti atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis, bet ir patikrinti galimybių pasus, atlikti daugiau funkcijų.

Tai „Android“ pagrindu veikiantis SUNMI išmanusis kortelių skaitytuvas su „ASHBURN International“ (įmonė priklauso „Penkių kontinentų“ grupei) įdiegtu specializuotu programiniu sprendimu. Jis suteikia galimybę naudojant vaizdo kamerą nuskanuoti ES skaitmeninio COVID pažymėjimo ir galimybių paso QR kodus. Jame taip pat galima naudotis išmaniajam telefonui skirtomis programėlėmis.
 
Išmanusis kortelių skaitytuvas veikia su SIM kortele per mobilųjį tinklą ir belaidį ryšį („Wi-Fi“), taigi atsižvelgiant į prekybininkų poreikius, gali būti naudojamas ir nuolatinėje darbo vietoje, ir kelionėse.
 
„Vien per 2020-uosius vidutiniškai vienam Lietuvos gyventojui teko 293 atsiskaitymai negrynaisiais pinigais, o kasmet šis skaičius vis auga. Tikime, kad šis išmanusis kortelių skaitytuvas su patogiu liečiamuoju ekranu ir galimybe greitai patikrinti klientų galimybių pasus taps pagalbine priemone verslininkams efektyviau vykdyti savo veiklą ir skatins mažmeninių mokėjimų, kuriais naudojasi šalies gyventojai ir įmonės, pažangą“, – teigia Eglė Dovbyšienė, SEB banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.
 
SEB bankas skaičiuoja, kad verslo klientų naudojamų banko kortelių skaitytuvų per penkerius metus padaugėjo daugiau kaip 40 proc., o per pirmus vienuolika 2021 metų mėnesius kortelėmis buvo atsiskaitoma 14 proc. dažniau negu 2020 metais tuo pat metu.
 
„Šis sprendimas turi potencialo tapti universaliu sprendimu prekybininkams, o pirmas funkcionalumas, kuriuo planuojame jį papildyti, yra kasos funkcijos integracija“, – nauju įrenginiu džiaugiasi ir „Citadele“ banko verslo bei mažmeninės bankininkystės vadovas Darius Burdaitis.
 
Šiuo metu išmaniuosius kortelių skaitytuvus jau išbando Lietuvos prekybininkai, tarp jų – Domino Pizza“ ir „Amber Food“ priklausantys restoranai „Manami“ bei „Charlie pizza“ .
 
„Dar prieš pandemiją klientai tapo išrankesni maisto asortimentui ir kokybei, o ypač – aptarnavimo greičiui, todėl galimybė vienu įrenginiu patikrinti galimybių pasų QR kodus ir priimti kelis atsiskaitymus iš eilės padeda sutaupyti laiko, kurį padavėjai gali skirti kitiems darbams ir klientams aptarnauti. Suprantame, kad darbo sėkmė slypi ir detalėse, o gera klientų patirtis padeda auginti verslą“, – teigia daugiau nei pusšimtį įvairių maitinimo įstaigų valdančios „Amber Food“ generalinis direktorius Gediminas Balnis.

Šaltinis: Ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Vilniuje 15-ąjį kartą vyko „Vilties“ šventė

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Vilties“ šventę rėmė BS/2 skaityti »

Mūsų dovana giriai – 500 medelių!

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ darbuotojai prisijungė prie Lietuvos nacionalinio miškasodžio „Kad giria žaliuotų“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »