Daugiafunkciai kortelių skaitytuvai – ir galimybių pasams tikrinti

Publikuota: 2022 m. sausio 13 d. ketvirtadienis

Lietuvos maitinimo įstaigų vadovai ir klientai jau džiaugiasi naujais atsiskaitymo įrenginiais, kuriais naudojantis galima ne tik priimti atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis, bet ir patikrinti galimybių pasus, atlikti daugiau funkcijų.

Tai „Android“ pagrindu veikiantis SUNMI išmanusis kortelių skaitytuvas su „ASHBURN International“ (įmonė priklauso „Penkių kontinentų“ grupei) įdiegtu specializuotu programiniu sprendimu. Jis suteikia galimybę naudojant vaizdo kamerą nuskanuoti ES skaitmeninio COVID pažymėjimo ir galimybių paso QR kodus. Jame taip pat galima naudotis išmaniajam telefonui skirtomis programėlėmis.
 
Išmanusis kortelių skaitytuvas veikia su SIM kortele per mobilųjį tinklą ir belaidį ryšį („Wi-Fi“), taigi atsižvelgiant į prekybininkų poreikius, gali būti naudojamas ir nuolatinėje darbo vietoje, ir kelionėse.
 
„Vien per 2020-uosius vidutiniškai vienam Lietuvos gyventojui teko 293 atsiskaitymai negrynaisiais pinigais, o kasmet šis skaičius vis auga. Tikime, kad šis išmanusis kortelių skaitytuvas su patogiu liečiamuoju ekranu ir galimybe greitai patikrinti klientų galimybių pasus taps pagalbine priemone verslininkams efektyviau vykdyti savo veiklą ir skatins mažmeninių mokėjimų, kuriais naudojasi šalies gyventojai ir įmonės, pažangą“, – teigia Eglė Dovbyšienė, SEB banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.
 
SEB bankas skaičiuoja, kad verslo klientų naudojamų banko kortelių skaitytuvų per penkerius metus padaugėjo daugiau kaip 40 proc., o per pirmus vienuolika 2021 metų mėnesius kortelėmis buvo atsiskaitoma 14 proc. dažniau negu 2020 metais tuo pat metu.
 
„Šis sprendimas turi potencialo tapti universaliu sprendimu prekybininkams, o pirmas funkcionalumas, kuriuo planuojame jį papildyti, yra kasos funkcijos integracija“, – nauju įrenginiu džiaugiasi ir „Citadele“ banko verslo bei mažmeninės bankininkystės vadovas Darius Burdaitis.
 
Šiuo metu išmaniuosius kortelių skaitytuvus jau išbando Lietuvos prekybininkai, tarp jų – Domino Pizza“ ir „Amber Food“ priklausantys restoranai „Manami“ bei „Charlie pizza“ .
 
„Dar prieš pandemiją klientai tapo išrankesni maisto asortimentui ir kokybei, o ypač – aptarnavimo greičiui, todėl galimybė vienu įrenginiu patikrinti galimybių pasų QR kodus ir priimti kelis atsiskaitymus iš eilės padeda sutaupyti laiko, kurį padavėjai gali skirti kitiems darbams ir klientams aptarnauti. Suprantame, kad darbo sėkmė slypi ir detalėse, o gera klientų patirtis padeda auginti verslą“, – teigia daugiau nei pusšimtį įvairių maitinimo įstaigų valdančios „Amber Food“ generalinis direktorius Gediminas Balnis.

Šaltinis: Ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Lietuviai kavinėse ir restoranuose išleidžia vis daugiau, didėja ir arbatpinigių sumos 

Iki šių metų pirmojo ketvirčio pabaigos prie „MyTips“ prisijungė beveik 1 tūkst. Lietuvos padavėjų ir barmenų. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

„BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. skaityti »

Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ istorija – autoritetingame žurnale „Newsweek“ 

Aštuoniose šalyse veikianti „Penkių kontinentų“ įmonių grupė atkreipė vieno įtakingiausių ir labiausiai gerbiamų pasaulyje verslo leidinių „Newsweek“ dėmesį. skaityti »

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »

PENKI – Šeimos kortelės partneris (1)

Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. skaityti »

Žmogaus teisių dienos proga – mūsų dovana tiems, kurių teises riboja galimybės (2)

„Penki kontinentai“ tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. skaityti »

PENKI: Akys spindi, kai svajonės pildosi (1)

PENKI ruošia kalėdines staigmenas nuo pirmos žiemos dienos! skaityti »

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »