IT specialistai žinias gilina Silicio slėnyje

Publikuota: 2014 m. gegužės 26 d. pirmadienis

Informacinių, telekomunikacinių ir bankinių technologijų rinkose dirbančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ specialistai š. m. gegužės 24–birželio 3 dienomis lankosi JAV informacinių technologijų lopšyje – Silicio slėnyje.

Per vieną savaitę atstovai iš Lietuvos turės galimybę išsamiai susipažinti su keturių pasaulyje pripažintų IT lyderių – „Cisco“, EMC, „NetApp“ ir „Vmware“ – įžvalgomis, informacinių technologijų plėtros ir ateities vizijomis, rinkos tendencijomis, produktų naujienomis.

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovo Tomo Okmano teigimu, susitikimai su didžiulę patirtį turinčiais IT profesionalais – puiki galimybė akis į akį pabendrauti su aukščiausio lygio pasaulinių kompanijų specialistais ir pasisemti naujų idėjų. „Džiaugiamės galimybe apsilankyti Silicio slėnyje ir susitikti su partneriais bei IT ekspertais. Tai gera proga susipažinti su naujomis pasaulinėmis tendencijomis, išgirsti IT pasaulio lyderių vizijas ir įžvalgas“, – sako T. Okmanas.   

„Penkių kontinentų“ atstovai daugiausia dėmesio susitikimuose ketina skirti debesų technologijoms ir jomis pagrįstų nutolusių darbo vietų sprendimams bei duomenų saugumo temai.

Plėsti žinių į JAV Silicio slėnį specialistai iš Lietuvos vyksta jau antrą kartą. Pernai panašiuose susitikimuose bendrovės IT specialistai taip pat domėjosi naujomis tendencijomis, diskutavo apie IT verslo perspektyvas. Plačiau apie praėjusių metų vizitą >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penkių kontinentų“ dviračių žygis sustiprino komandą ir suteikė istorinių žinių

„Penkių kontinentų“ darbuotojai dalyvavo dviračių žygyje–ekskursijoje po Vilnių. skaityti »

10-ajame bėgime į dangoraižį – 25 „Penkių kontinentų“ bėgikai

„Penkių kontinentų“ komanda pelnė Gausiausio bėgikų klubo vardą. skaityti »

S&G suteikė BS/2 apdovanojimą už spartų augimą

BS/2 gavo apdovanojimą „Sargent & Greenleaf Fastest Growing Distributor (EMEA)“ kaip viena sparčiausiai augančių partnerių. skaityti »

Skaitmeniniai bankiniai sprendimai forume „Banks & Business Expo 2025”

BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvavo forume „Banks & Business Expo 2025“. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ pristatė savo sprendimus parodoje „EuroCIS 2025“

2025 m. vasario 18–20 d. Diuseldorfe vyko viena didžiausių mažmeninės prekybos technologijų parodų Europoje – „EuroCIS 2025“ skaityti »

„Penkių kontinentų“ partneriai pristatė technologines naujoves parodoje „NRF 2025“ JAV

Niujorke vyko didžiausias pasaulyje mažmeninės prekybos renginys „NRF 2025: Retail's Big Show“. skaityti »

Kalėdų šventė vaikams „Penki kontinentai“ biure

Prieš Kalėdas įmonių grupės „Penki kontinentai“ centrinis biuras Vilniuje aidėjo nuo vaikų klausimų ir juoko. skaityti »

BS/2 organizavo forumą bankinio sektoriaus lyderiams „Banking Fusion 2024“ Kazachstane

Į renginį susirinko į susirinko daugiau nei 170 dalyvių iš 13-ikos šalių. skaityti »

BS/2 subūrė Azerbaidžano mažmeninės prekybos atstovus į verslo popietę

2024 m. gruodžio 5 d. Baku, Azerbaidžane, vyko „Retail Business Brunch 2024“. skaityti »

Tarptautiniame bankininkystės forume Azerbaidžane BS/2 pristatė saugius ir patikimus sprendimus

IBF 2024 forume BS/2 pristatė atnaujintas savo programinės įrangos versijas ir modernias bankininkystės technologijas. skaityti »