Lenkijos rinkai „ASHBURN International“ siūlo iškart du produktus

Publikuota: 2023 m. birželio 16 d. penktadienis

Dalyvavimas XI-ajame skaitmeninės eros be grynųjų pinigų kongrese (angl. XI Cashless Congress Digital Era) Lenkijoje paspartino „Penki kontinentai“ grupės įmonės „ASHBURN International“ įžengimą į Lenkijos rinką – sudarytos net kelios sutartys dėl įmonės produktų diegimo Lenkijos negrynųjų atsiskaitymų sektoriuje.

Renginyje, kuriame „ASHBURN International“ dalyvavo auksinio partnerio teisėmis, jos atstovai pristatė atsiskaitymo technologijų ir mokėjimo terminalų valdymo sprendimus. Tarp jų – daugiafunkciai „Android“ operacinės sistemos pagrindu veikiantys mokėjimo terminalai (EFTPOS) ir elektroninių arbatpinigių palikimo sprendimas „My Tips“.

„Cashless Congress Digital Era“ – itin aktualus, visų Lenkijos mokėjimo rinkos dalyvių ilgai lauktas renginys. Jį organizavo atsiskaitymų negrynaisiais pinigais plėtros fondas, tiesiogiai dalyvaujant fondo vadovui Robertui Lanevskiui. Į renginį susirinko mokėjimų pramonės ekspertai, finansų įstaigų atstovai, mokėjimo terminalų ir kasų programinės įrangos gamintojai, negrynųjų mokėjimo paslaugų teikėjai, vyriausybinės organizacijos. Iš viso į kongresą atvyko ir savo žiniomis bei patirtimi dalijosi daugiau nei 100 dalyvių, tarp kurių buvo ir ilgamečiai „ASHBURN International“ partneriai: mokėjimo terminalų gamintojai „Ingenico“ bei SUNMI.

„Šiais metais išsikėlėme tikslą išeiti į Lenkijos mokėjimų rinką, – sako „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius. – Kongresas buvo puiki galimybė gyvai susitikti su Lenkijos mokėjimo pramonės dalyviais: kasų programinės įrangos gamintojais, platintojais ir potencialiais užsakovais. Per dvi dienas surengėme daugiau nei 15 verslo susitikimų ir jau pradėjome įgyvendinti bendrus projektus. Prieš akis laukia programinės įrangos integracijos darbai, įskaitant lenkų mokėjimo sistemą BLIK ir kitas tarptautines mokėjimo sistemas, bendradarbiaujant su vietinėmis negrynųjų mokėjimų paslaugas teikiančiomis įmonėmis, taip pat įrangos testavimas ir sertifikavimas. Lenkijos rinka yra pakankamai prisotinta ir savarankiška, nepaisant to, ji pasirengusi atverti duris naujiems žaidėjams, jeigu jie siūlo kokybiškus ir modernius produktus“.

Nuotraukoje iš kairės: „ASHBURN International“ verslo plėtros vadovas Anton Savkin ir vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius. 

Daugiau apie tai skaitykite „ASHBURN International“ interneto svetainėje >>

Šaltinis: ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »