Nauja partnerystė: „ASHBURN International“ ir SUNMI

Publikuota: 2021 m. rugpjūčio 17 d. antradienis

„Penkių kontinentų“ įmonės grupė „ASHBURN International“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulyje sparčiai populiarėjančia  techninės įrangos gamintoja SUNMI.  Tai tarptautinė įmonė, kurianti šiuolaikiškus kokybiškus atsiskaitymo įrenginius, veikiančius „Android“ platformos pagrindu.

Pasaulyje vis labiau populiarėja atsiskaitymo įrenginiai su „Android“ operacine sistema. Jie gali atlikti kelių prietaisų funkcijas, į juos gali būti diegiamos įvairios „Android“ programėlės (pvz., parduotuvių lojalumo, pirkėjų statistikos, personalo valdymo ir kt.).

Dirbdama tarptautiniu mastu ir matydama nuolat augantį modernaus dizaino ir plačiai išvystytų techninių galimybių „Android“ mokėjimo kortelių skaitytuvų poreikį, „ASHBURN International“ ieškojo naujų galimybių ir partnerių. Patogus ir modernus dizainas, puiki įrenginių kokybė, platus jų pasirinkimas, gerai išvystyti platinimo kanalai ‒ visa tai lėmė SUNMI kaip patikimo partnerio pasirinkimą.

„Šiuo metu dirbame su keliais SUNMI „Android“ atsiskaitymo įrenginių  modeliais ir matome didžiulį šių produktų potencialą. Tai labai aukštos kokybės gaminiai, kuriems buvo sukurta mūsų aplikacija. Pritaikę šiems terminalams visą „TransLink.iQ“ ekosistemą, prognozuojame puikias ateities perspektyvas“, ‒ teigia  „ASHBURN International“ Verslo vystymo departamento vadovas Kristijonas Dunauskas.

SUNMI  įkurta 2013 m. Kinijoje ir yra viena iš milžiniškos tarptautinės kompanijos „Xiaomi“ antrinių bendrovių. Įmonė taiko daiktų interneto (IoT)  technologijas  ir siekia sujungti jas su skaitmeniniais programinės įrangos sprendimais verslui.  Kol kas „ASHBURN International“ siūlo savo klientams  „SUNMI P2“, „SUNMI P2 Pro“, „SUNMI Lite“ mokėjimo kortelių skaitytuvus. SUNMI prekių krepšelį sudaro ir kiti atsiskaitymo įrenginiai, taip pat  kasos aparatai, savitarnos kioskai, skeneriai ir kt., tad tikimasi, kad ši bendrystė atvers dar platesnių galimybių verslo plėtrai ir ateityje.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (3)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (1)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (15)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »

Uzbekistano banko „Aloqabank“ darbuotojai tobulino bankomatų žinias (4)

BS/2 ekspertai Uzbekistane vedė mokymus „Aloqabank“ techninės bankomatų priežiūros specialistams. skaityti »

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (4)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »