„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

Publikuota: 2023 m. kovo 3 d. penktadienis

Tarptautinė įmonių grupė „Penki kontinentai“ įgyvendino naują projektą Sakartvelo rinkoje. Grupės bendrovės „BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. Ši įmonė nuolat ieško modernių būdų, kaip pritraukti klientų.

Šio projekto pagrindas – sukurti naują nestandartinį mokėjimo sprendimą vienam iš banko klientų, kavos kapsulių gamintojai „Meama“. Ši įmonė nuolat ieško modernių būdų, kaip pritraukti klientų.

Prekybos centre „City Mal“ įrengusi kavos kapsulių automatą šalia kavos aparato,  „Meama“ suteikė klientams galimybę nusipirkti kapsulę ir panaudoti ją tiesiog vietoje pasigaminti skaniai kavai. O kad būtų patogiau atsiskaityti už produktą, ji įdiegė galimybę įsigyti kapsulę naudojant QR kodą ir mobiliąją programėlę telefone. Neseniai „Meama“ nusprendė išplėsti siūlomus mokėjimo būdus ir pristatė galimybę atsiskaityti už prekes mokėjimo kortele.

„Užsienio šalių bankai vertina „Penkių kontinentų“ įmonių grupės patirtį ir laiko ją kompetentinga partnere,  rekomenduoja jos paslaugas savo klientams. Jei tik kyla poreikis, visada atsiranda ir geras sprendimas, – teigia „ASHBURN International“ Mokėjimo sprendimų vystymo departamento direktorius Ježi Mardosevič. – Siekdami įgyvendinti „Meama“ sumanymą, „ASHBURN International“ specialistai pasinaudojo savo patirtimi ir įdirbiu, remdamiesi parduotuvėse naudojama technologija. Buvo nuspręsta sukurti kompiuterizuotą darbo vietą, kurioje pirkėjas gali išsirinkti norimą produktą ir už jį atsiskaityti“.

Pasak J. Mardosevič, šalia kapsulių pardavimo aparato įrengtas planšetinis kompiuteris veikia kaip vartotojo užsakymų ekranas ir valdo su juo sujungtą „Ingenico“ mokėjimo terminalą „Lane 3000“. Į abu įrenginius įdiegtas „ASHBURN International“ programinio sprendimo „TransLink.iQ“ modulis sudarė galimybę integruoti abu įrenginius ir priimti atsiskaitymus kortelėmis. Šis modulis yra universalus, paprastai jis naudojamas mokėjimo kortelių skaitytuvo integracijai su kasos aparatu, tačiau šį kartą buvo pritaikytas nestandartinis sprendimas – su mokėjimo terminalu integruotas kompiuteris.

Pasidžiaugusi nauju funkcionalumu, „Meama“ ir toliau nestovi vietoje. Dabar ji turi dar vieną sumanymą – kad už kavos kapsules būtų galima atsiskaityti ne tik kartvelų pinigais lariais, bet ir lojalumo taškais ERTGULI.

Beje, galimybę mokėjimo terminaluose atsiskaityti šiais lojalumo taškais „ASHBURN International“ specialistai įdiegė Sakartvelo „TBC Bank“ jau prieš keletą metų. Tad sėkmingas bendradarbiavimas tęsiasi. Įdiegusi visus minėtus atsiskaitymo būdus, „Meama“ planuoja kavos kapsulių pardavimo paslaugą pasiūlyti ir kituose Sakartvelo prekybos tinkluose.

Be minėto banko, „Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele bendradarbiauja dar su dviem bankais: „Bank of Georgia“ ir „Liberty bank“. Šiems bankams teikiama TaaS (angl. „Terminal as a service“) paslauga, į kurią įeina terminalo nuoma, pakaitiniai terminalai, paslauga „Software as a service“ ir kt. Iš viso Sakartvele taip prižiūrima daugiau nei 36 tūkstančiai atsiskaitymo įrenginių. Paslaugoms įgyvendinti naudojamas „ASHBURN International“ sprendimas „TransLink.iQ“. „ASHBURN International“ specialistai per nuotolį iš Lietuvos teikia sistemos techninio monitoringo paslaugą.

Šaltinis: ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »