Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Publikuota: 2023 m. vasario 20 d. pirmadienis

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. Šią mokėjimo terminalų valdymo sistemą įsigijo Sakartvelo bankas „Liberty Bank“, šiuo metu valdantis daugiau nei 5 500 atsiskaitymo įrenginių tinklą.

„TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą bankui įgyvendino dvi „Penki kontinentai“ grupės įmonės: „ASHBURN International“ ir vietinėje rinkoje veikianti „BS/2 Georgia“. Su „Liberty Bank“ bankinių technologijų srityje įmonių grupė bendradarbiauja jau daugybę metų.

„Glaudžiai bendradarbiaujant su „BS2 Georgia“ ir „ASHBURN International“, mums pavyko pasiekti geriausią įmanomą rezultatą. Pasiūlytą programinės įrangos sprendimą pasirinkome todėl, kad jis suderinamas su įvairių gamintojų ir įvairių tipų mokėjimo terminalais, priimančiais atsiskaitymus įvairiomis mokėjimo kortelėmis. Be to, sprendimas atitinka tarptautinius saugumo reikalavimus, pritaikytas dideliam mokėjimo įrenginių skaičiui ir mokėjimo operacijų srautui prižiūrėti. Tai – ypač aktualu, nes ateityje planuojame plėsti savo mokėjimo terminalų tinklą“, – sako „Liberty Bank“ Bankomatų ir mokėjimo terminalų techninės priežiūros skyriaus vadovas Vasha Maisuradze.

„TransLink.iQ“ padeda nuotoliniu būdu stebėti mokėjimo terminalų darbą, atnaujinti jų parametrus ir programinę įrangą, perduoti mokėjimo operacijų duomenis į ekvairingo centrus. Sistemą sėkmingai naudoja skirtingi klientai daugiau nei dešimtyje valstybių. „TransLink.iQ“ yra gavusi Lietuvos metų gaminio aukso medalį.

„Mūsų sprendimas pranašus ir tuo, kad diegiant naujas „TransLink.iQ“ funkcijas, galima išplėsti standartines mokėjimo terminalų galimybes, pvz., įdiegti arbatpinigių palikimą, greitąjį mokėjimą QR kodo pagrindu, fiskalinių duomenų perdavimą realiuoju laiku ir kt. Galimybė diegti naujas funkcijas padeda įgyti funkcinį pranašumą ir generuoti papildomas pajamas, naudojant tuos pačius mokėjimo terminalus“, – teigia „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius.

„BS/2 Georgia“ kontraktą su „Liberty Bank“ dėl „TransLink.iQ“ įsigijimo pasirašė 2022 m. lapkritį. „Liberty Bank“ atstovai bendradarbiavo viso projekto diegimo metu, operatyviai sprendė visus kylančius klausimus. „ASHBURN International“ specialistai sistemą įdiegė per itin trumpą laikotarpį ir prie jos prijungė „Ingenico“ bei „Android“ pagrindu veikiančius SUNMI mokėjimo terminalus.

„Po kurio laiko aktyviai naudojami mokėjimo terminalai morališkai pasensta, tad bankas, sekdamas naujausiomis tendencijomis, nusprendė ne tik pasirūpinti įrenginių valdymo sistema, bet ir ta pačia proga atnaujinti pačius įrenginius, pasirinkdamas naujausius jų modelius“, – pasakoja „BS/2 Georgia“ direktorius Emilio Kiris.

Sakartvele „Penki kontinentai“ grupė bendradarbiauja dar su dviem bankais: „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“. Šiems bankams „ASHBURN International“ pirmoji šalyje pristatė SUNMI terminalus, kurie yra multifunkciniai, t.y. juose gali veikti kelios verslui reikalingos aplikacijos. „BS/2 Georgia“ šiems bankams teikia TaaS (angl. „Terminal as a service“) paslaugą, į kurią įeina terminalo nuoma, pakaitiniai terminalai, paslauga „Software as a service“ ir kt. Iš viso Sakartvele taip prižiūrima daugiau nei 36 tūkstančiai atsiskaitymo įrenginių. Paslaugoms įgyvendinti naudojamas „ASHBURN International“ sprendimas „TransLink.iQ“. „ASHBURN International“ specialistai per nuotolį iš Lietuvos teikia sistemos techninio monitoringo paslaugą.

Šaltinis: ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »

Lenkijos rinkai „ASHBURN International“ siūlo iškart du produktus

XI-ajame skaitmeninės eros be grynųjų pinigų kongrese Varšuvoje „ASHBURN International“ pristatė atsiskaitymo technologijų ir mokėjimo terminalų valdymo sprendimus. skaityti »