„We run Vilnius“ – penktą kartą Vilniaus gatvėse

Publikuota: 2016 m. gegužės 18 d. trečiadienis

Ateinantį sekmadienį (gegužės 22 d.) Vilniaus centre jau penktą kartą organizuojamos didžiausios pavasario bėgimo varžybos „We run Vilnius“.

Išmėginti savo jėgas jose kviečiami ir tikri bėgikai, ir mėgėjai. Bėgimo trasos drieksis gražiausiomis Vilniaus centro, Senamiesčio vietomis. Dalyviams siūloma rinktis iš keturių trasų – 350 m, 5 km, 10 km ir 21 km. Trumpiausia trasa skirta šeimyniniam bėgimui su 2–10 metų amžiaus vaikais.

Kaip ir pernai, bėgime dalyvaus greitojo šviesolaidinio interneto „Skynet“ komanda, sudaryta iš darbuotojų ir klientų. Pernai prie šios komandos prisijungė daugiau nei 50 bėgimo entuziastų, panorusių išmėginti savo jėgas.

„Skynet“ tinklą valdanti UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ vertina aktyvų gyvenimo būdą ir kartu su savo klientais nuolat dalyvauja įvairiuose sporto renginiuose. Bendrovė ką tik kvietė klientus jungtis prie „Europos dviračių iššūkio“, o praėjusį mėnesį dalyvavo pirmosiose Lietuvoje masinio ėjimo varžybose.

Be to, šiai įmonei priklausanti studija „Penki TV“ antrus metus įgyvendins ir „We run Vilnius“ tiesioginę transliaciją. Visi, negalėję atvykti į renginį, turės progą išvysti šurmuliuojančią bėgikų minią, o gal net pamatyti joje savo pažįstamų ir užsidegti noru prisijungti prie jų. Transliaciją bus galima stebėti kompiuterio ar mobiliojo įrenginio ekrane prisijungus prie interneto svetainių www.scena.lt ar www.delfi.tv.

Pernai renginyje dalyvavo daugiau nei 7 500 dalyvių. Juos palaikė ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, pats įveikęs 10 km distanciją. Šiemet tikimasi sulaukti dar daugiau bėgikų ir skelbiama, kad registracija bus stabdoma pasiekus 9 000 dalyvių.

Plačiau apie renginį

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas lemia interneto spartą? (2)

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys, reikalauja stabilaus ir spartaus interneto. Kai gyvas bendravimas vis dar ribojamas, norisi su draugu per internetą susirungti ir naujausiame kompiuteriniame žaidime, per internetą žiūrėti televiziją, klausytis muzikos. Visai šiai veiklai taip pat reikia didesnės interneto spartos. skaityti »

BS/2 dalyvaus 12-ajame tarptautiniame PLUS-forume Maskvoje (8)

Balandžio 26-27 dienomis BS/2 rengiasi dalyvauti Maskvoje vyksiančiame 12-ajame tarptautiniame PLUS-forume „Bankinė savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų judėjimas 2021“. skaityti »

Malyje bankomatus saugos „ATMeye.iQ“ (3)

Bendradarbiaudama su regioniniu partneriu, BS/2 pradėjo platinti Malyje savo programinį sprendimą „ATMeye.iQ“, kartu palaikydama vietinių finansų įstaigų bankinės savitarnos optimizacijos iniciatyvą. skaityti »

Nauja verslo realybė ‒ virtualūs renginiai (4)

COVID-19 pandemijai užvaldžius visą pasaulį, vis daugiau bendrovių nuotoliniu būdu ėmė organizuoti ne tik savo veiklą, bet ir savo seminarus bei tarptautinius renginius. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė pelnė metų bendruomeniškiausios įmonės vardą (3)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė ‒ 2020-ųjų metų bendruomeniškiausia įmonė. Tokį įvertinimą grupė pelnė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kasmet organizuojamuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose didelių įmonių kategorijoje. Minėtoje kategorijoje varžėsi – 11 įmonių. skaityti »

Mokėjimo kortelių evoliucija: nuo popierinių iki virtualių ir medinių? (1)

Mokėjimo kortelės vis sparčiau konkuruoja su grynaisiais pinigais, o koronaviruso pandemijos metu paraginus visuomenę vengti grynųjų, ši konkurencija dar sparčiau išaugo. Tačiau, kokia jų ateitis? Ar kortelės pakeis grynuosius pinigus, o gal visai išnyks, taps virtualiomis? Pažvelkime į jų istoriją. skaityti »

Grynieji ar kortelė? Pandemijos įtaka (1)

COVID-19 pandemija visame pasaulyje paskatino skaitmeninių paslaugų diegimą. Reikšmingi pokyčiai įvyko ir atsiskaitymų srityje. Priverstinė izoliacija, rekomendacijos vengti grynųjų pinigų paskatino sparčią elektroninių atsiskaitymų plėtrą. skaityti »

„Penki“ klientams – dar patikimesnis interneto ryšys (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikianti šviesolaidinio interneto ir IPTV paslaugas sostinės gyventojams, praneša, kad sėkmingai įgyvendina ryšio magistralių spartos didinimo iki 100 Gb/s projektą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų (3)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų. skaityti »

IPTV technologijai Lietuvoje – jau 20 metų (6)

Dar, rodos, taip neseniai populiariųjų TV serialų mėgėjai skubėjo namo iš darbo, kad tik nepraleistų kokios svarbios scenos. Krepšinio sirgaliams ne kartą teko neišsimiegoti belaukiant varžybų ir keiktis pražiopsojus tritaškį. Viskas pasikeitė atsiradus IPTV (angl. Internet Protocol Television), interneto protokolo pagrindu veikiančiai išmaniajai televizijai. skaityti »