SMK kviečia į studentų idėjų mugę „Verslo pumpurai“

Publikuota: 2015 m. kovo 4 d. trečiadienis

Š. m. kovo 26 d. Socialinių mokslų kolegija (SMK) kviečia visus SMK studentus burtis į komandas, galvoti, svajoti ir drąsiai bei išradingai pristatyti savo verslo idėjas, originalius sumanymus bei preliminarius verslo planus studentų idėjų mugėje „Verslo pumpurai“.

Idėjų mugėje dalyvaujančios studentų komandos turės verslo parodos principu pristatyti savo sugalvotas verslo idėjas į mugę atvykusiems verslo įmonių ir kitų organizacijų atstovams.

Renginio organizatoriai siūlo pažvelgti KITAIP į standartais tapusius verslo pasiūlymus klientams, partneriams ir finansuotojams bei tikisi, kad studentai pasirengę pademonstruoti inovatyvias verslo idėjas, netikėtus idėjų pristatymo sprendimus, originalias įprastų produktų/paslaugų vizualizacijas.

Idėjų mugė – tai galimybė susipažinti su įvairių verslo įmonių, valstybinių ar nevyriausybinių organizacijų, asociacijų atstovais, esamais ar būsimais darbdaviais, praktikų vadovais ar būsimais verslo partneriais.

Jūsų talentai ir energija neliks nepastebėti. Renginio svečiai ne tik vertins studentų pateiktas idėjas, bet ir suteiks naudingų patarimų, pasiūlys vertingų tobulėjimo galimybių. Renginio dalyviai sužinos kaip finansuoti verslo idėjų įgyvendinimą, galės susitarti dėl susitikimų verslo įmonėse, susirasti praktikos vietas.

Geriausia komanda gaus galimybę pristatyti savo inovatyvią verslo idėją tarptautiniame verslumo konkurse, kuriame verslo idėjas vertina ir jas finansuoja tarptautinis Verslo angelų fondas.

Renginys vyks  SMK Vilniuje, Kalvarijų g. 137E.

Studentų komandų registracija iki kovo 15 d. El.paštu jurate.sereikiene@smk.lt (Vilniaus komandos) ir henrika.sakiene@smk.lt (Klaipėdos komandos).

Šaltinis: smk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »