Vilniuje viešės Nobelio premijos laureatas

Publikuota: 2017 m. kovo 8 d. trečiadienis

Kovo 14-17 d. Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre vyks 60-oji tarptautinė fizikos ir gamtos mokslų studentų konferencija „Open Readings 2017“. Šiemet konferencijoje svečiuosis daugiau nei 350 jaunųjų mokslininkų iš daugiau nei 20 šalių ir net 9 kviestiniai užsienio pranešėjai, tarp kurių ir 2016 m. Nobelio laureatas chemikas Ben Feringa.

„Šiemet „Open Readings“ konferencijoje lankysis itin daug užsienio mokslo žvaigždžių. Pranešimą skaitys 2016 m. Nobelio premijos laureatas Ben Feringa, kuris specializuojasi molekulinės nanotechnologijos srityje, turi daugiau nei 30 patentų, yra paskelbęs per 750 mokslinių straipsnių ir vadovavęs daugiau nei 100 doktorantų. Taip pat didžiuojamės sulauksiantys vieno iš 50 geriausių mokslininkų pasaulyje Michael Grätzel, kuris neseniai buvo apdovanotas Millenium Technology prizu.

Konferencijoje dalyvaus ir Ročesterio universiteto Optikos instituto direktorius, FTMC Tarptautinės patarėjų tarybos narys, THz mokslo ir technologijų lyderis prof. Xi-Cheng Zhang. Kviestinius pranešimus skaitys kiti mokslo srityje nusipelnę mokslininkai iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Italijos. Užsienio mokslininkų vizitai, jų patirties sklaida – vienas iš Fizinių ir technologijos mokslų centro tikslų siekiant taikomojo mokslo ir inovacijų plėtojimo sinergijos“, – teigia Fizinių ir technologijos mokslų centro vadovas prof. habil. dr. Gintaras Valušis.

„Open Readings 2017“ – tarptautinė platforma, kur studentai ir jaunieji mokslininkai iš viso pasaulio pristato savo vykdomų mokslinių tyrimų rezultatus fizikos bei gamtos mokslų srityse. Drauge ši konferencija – tai puiki proga magistro ir doktorantūros studijų studentams pristatyti savo rengiamus darbus didesnei auditorijai, gauti konstruktyvios kritikos ir naudingų patarimų. „Open Readings 2017“ organizuoja VU Fizikos fakulteto Studentų mokslinė draugija, VU OSA ir SPIE studentų skyriai, Fizinių ir technologijos mokslų centras.  Daugiau informacijos>

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kartu mes galime daugiau – padėkime keturkojams draugams

„Jei gerus darbus darysime tyliai, neperduosime „gerumo estafetės“ – juk gėris užkrečiamas!“, – tokią mintį puoselėdama socialiai atsakinga šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda rengia gerumo akciją, kurios tikslas – prisidėti prie likimo nuskriaustų keturkojų. skaityti »

Vilniuje – Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos konferencija

Š. m. birželio 7–8 dienomis Vilniuje, viešbutyje „Crowne Plaza“, Lietuvos kabelinės televizijos asociacija (LKTA) rengia XXI-ąją metinę tarptautinę konferenciją „Elektroninių ryšių tinklais teikiamų paslaugų konvergencija ir reguliavimas“. skaityti »

Verslas ir valstybės institucijos aptars nelegalaus televizijos programų platinimo problemą

Elektroninių ryšių, audiovizualinės žiniasklaidos ir informacinės visuomenės paslaugos technologiškai vis labiau susisieja, todėl ir valstybės reguliuojančioms institucijoms ir verslui būtinas kompleksinis požiūris ir koordinuoti veiksmai. skaityti »

Kaune vyksta XIII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

2017 m. gegužės 30–31 d. Kaune, Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje, vyksta XIII-asis Lietuvos - Baltarusijos ekonomikos forumas, kurį surengė Lietuvos pramonininkų konfederacija kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. skaityti »

Garsūs terminologai diskutuos ir tyrėjams, ir visuomenei aktualiais klausimais

Lietuvių kalbos institute organizuojama tarptautinė terminologijos tyrėjų konferencija. skaityti »

Kaip Lietuva prisistatys pasaulinėje parodoje „EXPO 2017“

Vilniaus rotušėje bus pristatytas pasaulinės parodos „EXPO 2017“, kuri po dviejų savaičių prasidės Kazachstano sostinėje Astanoje, Lietuvos paviljonas ir jame vyksiantys renginiai. skaityti »

Rengiamas XIII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

Gegužės 30–31 d. Kaune, Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje, vyks XIII-asis Lietuvos - Baltarusijos ekonomikos forumas, kurį organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. skaityti »

Paskelbti konkurso „Metų paslauga 2017” laimėtojai

„Metų paslaugos” konkurse sulaukta net pusė šimto Lietuvos ir užsienio įmonių paraiškų, o geriausiu komisija pripažino Estijoje įsikūrusios įmonės „SK ID Solutions” paslaugą. skaityti »

Jaunimą kurti ateitį kviečia motyvacinis forumas „Kūrėjų karta“

Vilniuje pirmą kartą organizuojamas motyvacinis forumas jaunimui „Tavo ateities vizija“. skaityti »

Las Vegase pristatomos technologijų naujovės ateities verslui

Las Vegase vykstanti IT milžinės „Dell Technologies“ konferencija „Dell EMC World“ kasmet skiria išskirtinį dėmesį verslui ir bendrovių pasirengimui skaitmeniniam amžiui. skaityti »