„Canon“ pelnė tris EISA 2011–2012 m. apdovanojimus

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 17 d. trečiadienis

„Canon“ paskelbė, kad buvo įvertinta trimis Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) apdovanojimais už gaminius. EOS 600D Digital SLR laimėjo apdovanojimą kaip 2011–2012 m. Europos fotoaparatas, LEGRIA HF M41 kamera laimėjo 2011–2012 m. Europos kameros titulą, o EF 70–300mm f/4–5.6L IS USM L serijos artinantis teleobjektyvas buvo įvardytas kaip 2011–2012 m. Europos profesionalų objektyvas, pabrėžiant pirmaujančią „Canon“ fotografijos ir vaizdo įrašymo gaminių kokybę.

EISA apdovanojimus skiria nepriklausomų ekspertų žiuri, kurią sudaro daugiau kaip 50 garsių žurnalų redaktorių iš 20 šalių. Apdovanojimais įvertinami gaminiai, kurių pažangios technologijos, funkcijos ir dizainas patvirtina tikrąją vertę. Teisėjų žiuri paskelbė, kad 2011–2012 m. šie trys „Canon“ gaminiai atitinkamose klasėse yra geriausi.

„Canon“ įsipareigoja kurti gaminius, kuriuos naudodami žmonės galėtų kuo kokybiškiau lengvai įamžinti savo istorijas, – sakė Steve‘as Marshallas, „Canon Europe“ plataus vartojimo vaizdo grupės gaminių rinkodaros direktorius. – Šie EISA apdovanojimai – didžiulis mūsų fotografijos ir vaizdo įrašų grupių gaminių pripažinimas, taip pat pabrėžiantis pirmaujančią rinkoje kokybę, kurią „Canon“ siūlo paprastiems naudotojams ir profesionalams."

2011–2012 m. Europos fotoaparatas „Canon EOS 600D“

Tobulas karjerą pradedančių fotografų, kurie nori išskirtinės vaizdo kokybės ir paprastumo, pasirinkimas – EOS 600D – geriausias „Canon“ pasiūlymas pradedantiesiems skirtoje EOS kategorijoje. 18 megapikselių CMOS jutiklis, pažangi 14 bitų DIGIC 4 apdorojimo technologija, filmavimo „Full HD“ raiška funkcija ir įvairūs kūrybinio fotografavimo režimai leidžia su EOS 600D išgauti įdomesnius, linksmesnius ir kūrybingesnius vaizdus nei kada nors anksčiau.

Komentuodama „Canon EOS 600D“ EISA teisėjų žiuri pasakė: „Canon EOS 600D“ – fotoaparatas už patrauklią kainą, turintis labai gerą ypatybių ir pritaikomų funkcijų rinkinį. Dėl puikios skiriamosios gebos ir mažo triukšmo charakteristikų net esant aukštų verčių ISO nuostatoms šio modelio ypač pageidauja fotografai mėgėjai. Naujos EOS kartos gaminiai pasižymi „Full HD“ raiškos vaizdo įrašymo funkcija, didesne patogesne rankena, išorinio mikrofono lizdu, belaide blykste, geru dinaminiu diapazonu, paslankiu LCD ekranu ir begale pradedantiesiems fotografams patogių funkcijų, su kuriomis bus lengva išgauti geresnę vaizdo kokybę."

2011–2012 m. Europos kamera „Canon LEGRIA HF M41“

„LEGRIA HF M41“ skirta naudotojams, kurie siekia profesionalų kokybės rezultatų. Dėl jutiklio „HD CMOS Pro“, pritaikyto iš profesionalams skirtos „Canon“ kategorijos aparato, „LEGRIA HF M41“ puikiai filmuoja esant prastam apšvietimui, prietemoje užfiksuodama išskirtines detales. Į „Canon“ HD vaizdo objektyvą įtaisyta vyzdinė diagrama sušvelnina foną, o 10x optinio priartinimo funkcija leidžia filmuoti išnaudojant židinio ilgio atstumą. Įvairiu kampu reguliuojamas jutiklinis LCD ekranas, integruota „Story Creator“ funkcija ir naujieji filtrai „Cinema–Look“ teikia interaktyvų filmavimo būdą, o technologija „Canon Smart Auto“ leidžia naudotojams lengvai išgauti išskirtinės kokybės vaizdo įrašus.

Komentuodama „Canon LEGRIA HF M41“ EISA teisėjų žiuri teigė: „Canon LEGRIA HF M41“ aukštos klasės vaizdo kamera yra kompaktiška ir patogi, todėl pravers darant aukštos kokybės vaizdo įrašus bet kokiomis sąlygomis. Kamera turi LCD ekraną ir įprastą vaizdo ieškiklį. Joje įrengta nesudėtingo naudojimo meniu sistema su daugeliu automatinių ir rankinių funkcijų, įskaitant ir visiškai ranka valdomą garso įrašymo bei išorinio stereomikrofono prijungimo galimybes. Išorinė „atstumo akis“ itin paspartina automatinio fokusavimo funkciją. Dėl įtaisytos 32 GB laikmenos ir ne mažiau kaip dviejų SD kortelių angų įrašams niekada neturėtų pritrūkti atminties. Vaizdo kokybė ypač gera, o triukšmo lygis ypatingai žemas net ir esant prastam apšvietimui."

2011–2012 m. Europos profesionalų objektyvas „Canon EF 70–300 mm f/4–5.6L IS USM“ .

Sukurtas siekiant patenkinti augančią aukšto našumo ir judrumo artinančių teleobjektyvų paklausą, „EF 70–300mm f/4–5.6L IS USM“ yra lengvas, kompaktiškas ir universalus. „EF 70–300mm f/4–5.6L IS USM“ – dalis pripažintos „Canon“ profesionalams skirtos L serijos – idealiai tinka profesionalams ir pažengusiems mėgėjams, nes galima su ryškiomis smulkiuasiomis detalėmis fotografuoti veidus, gamtą ir veiksmą. 70–300 mm židinio nuotolis teikia išskirtinį lankstumą, o „Canon“ itin veiksmingas optinis IS leidžia fotografuoti naudojant keturiais žingsneliais ilgesnį išlaikymą nei paprastai reikia ir užtikrinti reikiamą ryškumą. „Canon Super Spectra“ dangos slopina šešėlių ir blyksnių formavimąsi, todėl užtikrinama geriausia įmanoma vaizdo kokybė ir gerokai sumažėja tolesnio apdorojimo darbų.

Komentuodama „Canon EF 70–300mm f/4–5.6L IS USM“ EISA teisėjų žiuri pasakė: „tai puikus artinantis teleobjektyvas, derinantis aukštą vaizdo kokybę, nepaprastai patvarią konstrukciją ir stebėtinai kompaktišką dizainą. Dėl profesionalų lygmens automatinio fokusavimo ir naujausios kartos vaizdo stabilizavimo funkcijų šis objektyvas sukuria naujus populiarios artinimo kategorijos standartus. Visu artinimo diapazonu objektyvo optinės savybės atitinka fiksuoto židinio nuotolio objektyvų savybes – jis gerai veikia net su plačiausia diafragma, o aplinkos skydas apsaugo jį nuo drėgmės ir dulkių.“

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kompanija „Wincor Nixdorf“ apdovanota už sprendimus mažmeninei prekybai

Po praėjusių metų pergalės „Top Retail Supplier“ apdovanojimuose Vokietijos kompanija „Wincor Nixdorf“ šiemet ir vėl buvo juose įvertinta. Kategorijoje „Best Instore Solution“ apdovanoti du įmonės projektai: su „McDonald’s“ padaliniu Lenkijoje ir kompanija „Coop Switzerland“. skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »