„Baterijų automatas“ padės išvengti nepatogumų

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 22 d. šeštadienis

Ar dažnai atsiduriate situacijoje kai išsikrauna telefono akumuliatorius? Muzikos grotuvas „numiršta“ grodamas mylimiausią dainą? O fotoaparato baterija tuščia kaip tik tą minutę, kai norisi įamžinti svarbų įvykį? Dizaineris Ping–Yi Lin siūlo išeitį – „kramtomosios gumos baterija“.

Idėja išties paprasta. Pastatyti miestų centruose, gerai visiems prieinamose vietose, specialius automatus, kurie naudodami saulės energiją ja papildytų nedidelius į gumą panašius elementus. Pastarieji būtų lipinami prie elektros prietaisų taip „papildydami“ juos nauja energija.

Dizaineris taip pat siūlo šias baterijas pardavinėti kramtomosios gumos pakuotėse. Kūrėjo teigimu, juk kramtomąją gumą visuomet turime kišenėje ar rankinėje, taigi turėtume ir atsarginį energijos šaltinį.

2012 m. su „kramtomosios gumos baterijomis“ dizaineris dalyvavo ir prestižiniame jaunų talentų konkurse „iF Design Talents“.

  

Šaltinis: penki.lt, yankodesign.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »