Daugiafunkcis USB raktas

Publikuota: 2012 m. birželio 24 d. sekmadienis

Kiek USB laikmenų turite – vieną darbe, vieną prie raktų, dar porą namuose ir t. t. O kas būna, kai reikia iš vieno USB rakto perkelti duomenis į kitą? Atsakymas paprastas: laiko gaišimas. Taigi, dizaineris Yiyan Cao siūlo neįprastą USB rakto konceptą.

Dizainerio suprojektuota atmintinė leidžia perkelti duomenis iš vienos laikmenos į kitą, nenaudojant kompiuterio ar kito įrenginio. Viskas užtrunka akimirksniu, nes abu USB raktai tiesiog sujungiami tarpusavyje, prireikus galima prijungti dar kelis, priklausomai nuo poreikio. Beje, šis elektroninis žaisliukas turi lietimui jautrų ekraną, todėl jūs matote, ne tik kokius failus perkelti, bet ir kiek yra likę vietos. Taigi paprastas niekutis gali virsti labai patogiu darbo įrankiu, kai norite su kolegomis apsikeisti informacija ar susitikę su draugais pasidalyti muzika, nuotraukomis.


Šaltinis: penki.lt, yankodesign.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »