Olimpinių žaidynių eigą bus galima stebėti išmaniojo telefono ekrane

Publikuota: 2012 m. liepos 28 d. šeštadienis

Prasidėjus Londono 2012 m. vasaros olimpinėms žaidynėms, „Samsung“ pristato specialų programėlių rinkinį. Parsisiuntę šias programėles, jų naudotojai ne tik gaus naujausią informaciją apie olimpiadą ir šalies sportininkų pasiekimus, bet ir turės galimybę laimėti vieną iš 30–ies „Samsung Galaxy S III“ išmaniųjų telefonų.

„Jau daugiau nei 20 metų „Samsung“ yra pasaulinė olimpinių žaidynių partnerė. Lietuvos gyventojai šiemet turės puikią galimybę patirti olimpinių žaidynių atmosferą, naudodamiesi specialiu programėlių rinkiniu, kuris leis vartotojams sekti olimpinių žaidynių naujienas ir pramogauti“, – kalbėjo „Samsung“ Telekomunikacijų departamento Svarbių klientų vadovas Lietuvoje Arūnas Baratinskas.

Parsisiuntę naujas programėles, vartotojai galės sužinoti varžybų rezultatus, sekti Lietuvos sportininkų pasiekimus didžiosiose arenose, skaityti naujausias žinias, pamatyti laimėtų medalių suvestines ir gauti informaciją apie mėgstamus sportininkus.

Naujame rinkinyje taip pat yra dvylika olimpinėms žaidynėms skirtų žaidimų, kurių artimiausiu metu dar padaugės. Kiekvienas, iš rinkinio „London 2012“ parsisiuntęs 5–ias programėles, galės dalyvauti „Samsung“ išmaniųjų telefonų loterijoje, kuriai registruotis reikia iki rugpjūčio 13 d. Rugsėjo 4 d. bus paskelbta 30 laimingųjų, kurie gaus naujuosius išmaniuosius telefonus „Galaxy S III“.

Siekiant sudaryti galimybę dar patogiau rinktis programėles, oficialiame „Samsung Lietuva“ „Facebook“ puslapyje sukurtas specialus katalogas. Čia vartotojai gali pasirinkti tinkamą programėlę savo išmaniajam telefonui su „Android“ arba „Bada“ operacine sistema. Be to, sporto gerbėjai Lietuvoje turės galimybę pademonstruoti savo palaikymą mėgstamiausiems šalies sportininkams „Samsung Lietuva Facebook“ puslapyje dalyvaudami „Thumbs Up“ atletų palaikymo kampanijoje.

 

 

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »