Žaidimizacija gerina aptarnavimo kokybę

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 4 d. sekmadienis

JAV atlikti tyrimai atskleidė, kad žaidimizacija daro teigiamą viešojo maitinimo sektoriui. 

Tendencijos rodo, kad amerikiečiai maždaug penkis kartus per savaitę valgo restoranuose. Tačiau pastebima, jog kai kurių maisto kavinių žlugimas yra susijęs ne su nekokybišku maistu, bet su ten dirbančiais žmonėmis t.y. aptarnavimo kokybe. Todėl verslininkams yra itin svarbu priimti į darbą tinkamus darbuotojus ir juos išlaikyti.

Inovatyvi kompanija „Objective Logistics“  siūlo paslaugą, kurios metu yra reitinguojamas aptarnaujantis personalas, dirbantis maitinimo įstaigose. Kompanija siekia sukelti revoliuciją maitino industrijoje apdovanodama geriausius darbuotojus “bonusais” ir suteikdami galimybę rinktis norimas dirbti pamainas.

Programinėje platformoje darbuotojai varžosi vienas su kitu siekdami geriausių rezultatų ir apdovanojimų jau realiame gyvenime. Pasak „Objective Logistics“ kompanijos atstovų, vienas iš labiausiai darbuotojus įtraukiančių, motyvuojančių faktorių yra galimybė gauti palankų darbo grafiką, norimas pamainas. Apdovanojant geriausius darbuotojus yra daugiau šansų, jog jie liks dirbti tame darbe.

Ši programa veikia sėkmingai, nes skatina darbuotojus varžytis ir pasiekti aukštus rezultatus. Taip pat draugiškiau elgtis su klientais ir kelti aptarnavimo kokybę. Kompanijos teigimu, programinė platforma galės būti taikoma bet kokioje industrijoje, tačiau šiuo metu beta versija testuojama keliuose Bostono restoranuose.

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Sukurk savo klasę kaip vaizdo žaidimą

Žaidimizacija ir žaidimu pagrįstas mokymas yra skirtingi dalykai – pirmuoju atveju yra naudojami mokinius įtraukiantys metodai, tam tikri elementai, o antruoju atveju yra iš tikrųjų naudojami vaizdo žaidimai kaip mokomoji medžiaga. Dabar vaizdo žaidimai gali pasiūlyti labai daug... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »