Žaidimizacija gerina aptarnavimo kokybę

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 4 d. sekmadienis

JAV atlikti tyrimai atskleidė, kad žaidimizacija daro teigiamą viešojo maitinimo sektoriui. 

Tendencijos rodo, kad amerikiečiai maždaug penkis kartus per savaitę valgo restoranuose. Tačiau pastebima, jog kai kurių maisto kavinių žlugimas yra susijęs ne su nekokybišku maistu, bet su ten dirbančiais žmonėmis t.y. aptarnavimo kokybe. Todėl verslininkams yra itin svarbu priimti į darbą tinkamus darbuotojus ir juos išlaikyti.

Inovatyvi kompanija „Objective Logistics“  siūlo paslaugą, kurios metu yra reitinguojamas aptarnaujantis personalas, dirbantis maitinimo įstaigose. Kompanija siekia sukelti revoliuciją maitino industrijoje apdovanodama geriausius darbuotojus “bonusais” ir suteikdami galimybę rinktis norimas dirbti pamainas.

Programinėje platformoje darbuotojai varžosi vienas su kitu siekdami geriausių rezultatų ir apdovanojimų jau realiame gyvenime. Pasak „Objective Logistics“ kompanijos atstovų, vienas iš labiausiai darbuotojus įtraukiančių, motyvuojančių faktorių yra galimybė gauti palankų darbo grafiką, norimas pamainas. Apdovanojant geriausius darbuotojus yra daugiau šansų, jog jie liks dirbti tame darbe.

Ši programa veikia sėkmingai, nes skatina darbuotojus varžytis ir pasiekti aukštus rezultatus. Taip pat draugiškiau elgtis su klientais ir kelti aptarnavimo kokybę. Kompanijos teigimu, programinė platforma galės būti taikoma bet kokioje industrijoje, tačiau šiuo metu beta versija testuojama keliuose Bostono restoranuose.

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Sukurk savo klasę kaip vaizdo žaidimą

Žaidimizacija ir žaidimu pagrįstas mokymas yra skirtingi dalykai – pirmuoju atveju yra naudojami mokinius įtraukiantys metodai, tam tikri elementai, o antruoju atveju yra iš tikrųjų naudojami vaizdo žaidimai kaip mokomoji medžiaga. Dabar vaizdo žaidimai gali pasiūlyti labai daug... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »