Automobilio salonas tieks namams elektrą ir pramogas

Publikuota: 2017 m. sausio 11 d. trečiadienis

Buitinės elektronikos parodoje CES automobilių gamintoja „Hyundai“ pristatė išmaniųjų namų (angl. Smart House) integracijos su bepiločiu automobiliu koncepciją. Automobilis, išvažiuojantis tiesiai iš namo sienos, atrodo tarsi iš fantastinio filmo.

Name įrengiama atskira vieta, į kurią integruojamas automobilio salonas, o jo korpusas lieka lauke. Kambario viduje esantis automobilio interjeras tampa gyvenamojo namo dalimi, o automobilio multimedijos sistema atstoja namų garso ir vaizdo aparatūrą.

Toks automobilis gali būti elektros generatorius, tiekiantis namams elektrą, taip pat gali atstoti kondicionierių. Kai namų šeimininkas nori kažkur išvažiuoti, jam tereikia atsisėsti į automobilio saloną, atidaryti namų duris, o tuomet išorėje esantis automobilio korpusas pats prisisuka prie salono ir pasiruošia vykti.

Vaizdo reportažas apie tai

Šaltinis: motor.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »