Sukurtos ausinės, nedengiančios ausų

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 17 d. ketvirtadienis

Islandijos dizaino studija „Studio Banana” sukūrė „Batband“ ausines, kurios nedengia ausų. Garso bangos šiose ausinėse perduodamos dažniu, kuris leidžia garsui pereiti per žmogaus kaukolės kaulus tiesiai į vidinę ausį. Garsas taip pat apeina išorinę ausį ir ausies būgnelį.

Tokios ausinės tinka tais atvejais, kai naudodamas ausines žmogus nori girdėti ir aplinkinius garsus. Garsas iš tokių ausinių perduodamas jį paskirstant trijose vietose. Garsas į ausines perduodamas per „Bluetooth“. Įtaisytas mikrofonas leidžia ne tik girdėti, bet ir pačiam per ausines bendrauti su pašnekovu. Ausinėse yra mygtukas, leidžiantis priimti arba atmesti skambučius. Muzikos įrašus galima patogiai rinktis, naudojantis slankikliu.

Į ausines įtaisyto elemento užtenka šešioms valandoms. Planuojama, kad „Batband“ ausinėmis bus pradėta prekiauti 2006 m. pavasarį, o jos kainuos 125 JAV dolerius.

Šaltinis: popmech.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »