„Penki“ klientams – dar patikimesnis interneto ryšys

Publikuota: 2021 m. kovo 2 d. antradienis

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikianti šviesolaidinio interneto  ir IPTV paslaugas sostinės gyventojams, praneša, kad sėkmingai įgyvendina ryšio magistralių spartos didinimo iki 100 Gb/s projektą.

Anot „Penki“ tinklo vyr. architekto Vladimir Kiseliov, magistralių spartos didinimas padės išvengti ryšio kelio susiaurėjimų (angl. bottleneck), jungiantis „Penki“ tinklu su Lietuvos ir tarptinkliniu ryšiu. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai klientų interneto srauto poreikis yra didesnis, nei jį gali užtikrinti turima tinklo atkarpa. Pandemijos metu dėl internetu vykstančių pamokų, darbo susirinkimų, konferencijų ir įvairiausių interneto pramogų, interneto srautas yra išaugęs kone tris kartus palyginti su priešpandeminiu laikotarpiu.

„Dabartinis „Penki“ tinklas pranašus tuo, kad palaikomas bendras tinklo pralaidumas ir  atliekamas duomenų perdavimo dubliavimas. Turime dubliuotas jungtis su pagrindiniais interneto operatoriais Lietuvos teritorijoje ir užsienyje. Dėl šių priežasčių tinklas veikia ypač patikimai ir sparčiai, išvengiama veiklos sutrikimų“, ‒ pasakoja „Penki“ tinklo architektas.

Kuriant 100 Gb/s  ryšio magistralių žiedą, bus atnaujinta tinklo architektūra bei duomenų dubliavimo sprendimai. Dėl šios priežasties duomenų perdavimo kokybė ir sparta dar išaugs. Galimų gedimų metu klientai ir toliau turės stabilią prieigą prie interneto, nes ryšio srautas bus nukreiptas per atsarginį kanalą tol, kol bus atkurtas ryšio teikimas pagrindiniu kanalu.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »